09 Ağustos 2010, Pazartesi 14:15:05

THY'YE BİR YIKICI HABER DAHA!

Türk Hava Yolları 93. dönem kabin amirlerinden A.E, iki trafik magandasının gazabına uğradı. Bariyerlere çarparak takla atan otomobil, genç kabin amirinin aracına çarptı. Yoğun bakımda tutulan kabin amirinin hayati tehlikesi devam ediyor.
  • ilk fotoğrafı ben cekmiştim eskişehirde gondola binmiştik ne kadarda eğlenmiştik , Allah seni oğluna, bize ve tüm sevdiklerine bağışlasın, Allah acil şifalar versin... F. Çelik
  • arkadasımızı yalnız bırakmayalım arkadaslar.dualarımız amırımız ıcın.ramazanın yuzu hurmetıne acıl şifalar diliyoruz kardesımıze.
  • allah yardımcısı olsun
  • allah yardımcısı olsun sebep olanlar cezasını bulur umarım

İki trafik magandasının hız gösterisi, az kalsın Türk Hava Yolları’nda kabin amiri olarak görev yapan 35 yaşındaki E.A’nın canına mal oluyordu.

Dün gece saat 23.00’te iki sürücünün yarıştığı sırada otomobillerden biri kontrolden çıkarak bariyerlere çarptı.

Takla atan araç, o sırada özel otomobiliyle Yeşilköy-Atatürk Havalimanı istikametinde ilerleyen THY Kabin Amiri A.E’nın kullandığı otomobile çarptı.

THY Genel Müdürlüğü’ne yakın bir bölgede yaşanan kaza sonrası genç kabin amiri, araçta sıkıştı. Ambulans ve kurtarma ekipleri A.E’yı sıkıştığı yerden güçlükle çıkardı. Boynunda kırık ve beyninde travma oluşan THY Kabin Amiri, önce Bakırköy Devlet Hastanesi’ne kaldırdıldı. Genç kadının THY personeli olduğu anlaşılınca Halkalı’daki özel bir hastaneye sevk edildi.

Halen yoğun bakımda tutulan 93. dönem kabin amirinin hayati tehlikesi devam ediyor.

35 yaşındaki A.E’nın Barkın adlı 8 yaşında bir oğlu var.

©AirportHaber.com ÖZEL

THY'YE BİR YIKICI HABER DAHA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Misafir ~ 8 yıl önce
ilk fotoğrafı ben cekmiştim eskişehirde gondola binmiştik ne kadarda eğlenmiştik , Allah seni oğluna, bize ve tüm sevdiklerine bağışlasın, Allah acil şifalar versin... F. Çelik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
arkadasımızı yalnız bırakmayalım arkadaslar.dualarımız amırımız ıcın.ramazanın yuzu hurmetıne acıl şifalar diliyoruz kardesımıze.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
allah yardımcısı olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
allah yardımcısı olsun sebep olanlar cezasını bulur umarım

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000