20 Kasım 2011, Pazar 08:51:02

THY'YE BİR ÖDÜL DAHA...

İngiltere’nin önde gelen İslami sivil toplum kuruluşlarından ve İngiliz Veliaht Prensi Charles’ın da kurucusu olduğu Mosaic Vakfı’nın da sponsorluğunu üstlendiği 'British Muslim Heritage Centre' tarafından THY Manchester Direktörü Cengiz Türksoy’a ödül verildi...
  • buda kalitesizligi dogruluyor,tek cozum yabanci mudur...
  • lutfen cok yuklenmeyin Cengiz beye, Fransadaki hangi mudur fransizca biliyor? hatta eski fransiz somurgesi olan afrika ulkelerinde hangi mudur fransizca biliyor bunlara bakin. birakin fransizcayi dogru duzgun ingilizce bilen bile yok afrikada.
  • tabii ki herkezin kusurlari vardir, ayip ama mantigina gore korlerde araba kullanabilir,yeterki bizim adamimiz olsun
  • Şirketi kimler yönetiyor buyrun görün.
THY’nin ödülü Manchester City Council’ın resmen tanıdığı, Britanya’daki Müslüman toplumun en ciddi ve prestijli kuruluşu olan British Muslim Heritage Centre tarafından organize edilen iki günlük Türkiye Festivali kapsamında düzenlenen gala yemeğinde, İşçi Partisi Parlamento Grup Başkanı Tony Lloyd tarafından takdim edildi.
 
Ödül töreninde konuşan Cengiz Türksoy, THY’nin Manchester’da 18 yıldan beri hizmet verdiğini hatırlatarak, “Her gün karşılıklı olarak İstanbul’a seferlerimiz düzenli olarak devam ediyor. 2011’de Avrupa’nın En İyi Havayolu ödülüne sahip olan THY, aynı zamanda Avrupa’da 4. Büyük havayolu olmanın gururnu taşıyor.” dedi.
 
Manchester Havalimanı ile çok iyi ilişkileri olan THY’nin, sivil havacılığın yanı sıra kültürel etkinliklere de önem verdiğini belirten Tüksoy, Manchester United Futbol Kulübü sponsorluğu gibi uluslararası ilişkilerle Türkiye’nin tanıtımına da katkı sağladığını kaydetti. 

(Bugün)
THY'YE BİR ÖDÜL DAHA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 7 yıl önce
buda kalitesizligi dogruluyor,tek cozum yabanci mudur...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
lutfen cok yuklenmeyin Cengiz beye, Fransadaki hangi mudur fransizca biliyor? hatta eski fransiz somurgesi olan afrika ulkelerinde hangi mudur fransizca biliyor bunlara bakin. birakin fransizcayi dogru duzgun ingilizce bilen bile yok afrikada.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
tabii ki herkezin kusurlari vardir, ayip ama mantigina gore korlerde araba kullanabilir,yeterki bizim adamimiz olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Şirketi kimler yönetiyor buyrun görün.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000