24 Eylül 2013, Salı 14:29:36

THY'YE BİR KÖTÜ HABER DAHA

Türk Hava Yolları'nın grevin yasal olmadığına ilişkin başvurusunu reddeden mahkemenin kararına Yargıtay'dan onama geldi.
  • Celik-is sendikasi her daim dizlere kol kanat branda Gerecektir bunlari dusunmeyelim artik. Daha mutlu yarinlar icin. Saygilarimla... he bide bu habom un %4 ikinci yari yil zammi noldu bilen varmi..
  • Reform hareketine , Sizi destekleyen hükümet , dayınızın kim olduğunu cümle alem duydu!!! Şimdi ben soruyorum ,iktidarda kaç yıl kalmalı bir başkan diye soruyorsunuz !!! Peki sizi destekleyen hükümetin başındaki sayın başbakan kaç senedir duruyor başta !!! Ya bırakın bu işleri yemezler , bu kazanılmış hakları da yedirtmezler!!!
  • Reform hareketi her firsatta reklami birak artik ekip odalarina vs git anlat kendini SECİLMİYECEKSİNİz Sn bakan yigeni.. Ha HAmdi Topcu ha siz o ne derse onu yaparsiniz isciyi dusundugunuz yok sizlerin
  • Atilay yine başkan olacak bu sendika aynen devam edecek; çünkü diğer adayların hiçbir tecrübesi yok artı hepsi yandaş !!!ne kadar beğenilmese de kötünün iyisi... O greve çıkmayan insanlar sendikaya Atilaya güvenmediği için mi yoksa şirket yönetiminden korktukları için mi çıkmadılar asıl onu ii anlamak lazım. Bu grev gezi olaylarından sonra korku duvarlarının yıkılmasından sonra olsaydı şenlik ozamandı işte

Yargıtay 22. Hukuk Dairesi, THY aleyhine verilen mahkeme kararını onadı. THY'nin grevin yasa dışı olduğuna ilişkin yaptığı başvuruyu reddeden mahkemenin bu kararını Yargıtay'dan onama kararı geldi.

Yargıtay'ın bu kararı sonrası Hava İş Sendikası'ndan yapılan açıklamada, " THY bir kez daha hukuk önünde kaybetti. Grevimizin yasal olduğu yargı kararı ile kesinleşti" denildi.

THY'YE BİR KÖTÜ HABER DAHA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Celik-is sendikasi her daim dizlere kol kanat branda Gerecektir bunlari dusunmeyelim artik. Daha mutlu yarinlar icin. Saygilarimla... he bide bu habom un %4 ikinci yari yil zammi noldu bilen varmi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Reform hareketine , Sizi destekleyen hükümet , dayınızın kim olduğunu cümle alem duydu!!! Şimdi ben soruyorum ,iktidarda kaç yıl kalmalı bir başkan diye soruyorsunuz !!! Peki sizi destekleyen hükümetin başındaki sayın başbakan kaç senedir duruyor başta !!! Ya bırakın bu işleri yemezler , bu kazanılmış hakları da yedirtmezler!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Off yetti ~ 5 yıl önce
Reform hareketi her firsatta reklami birak artik ekip odalarina vs git anlat kendini SECİLMİYECEKSİNİz Sn bakan yigeni.. Ha HAmdi Topcu ha siz o ne derse onu yaparsiniz isciyi dusundugunuz yok sizlerin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Atilay yine başkan olacak bu sendika aynen devam edecek; çünkü diğer adayların hiçbir tecrübesi yok artı hepsi yandaş !!!ne kadar beğenilmese de kötünün iyisi... O greve çıkmayan insanlar sendikaya Atilaya güvenmediği için mi yoksa şirket yönetiminden korktukları için mi çıkmadılar asıl onu ii anlamak lazım. Bu grev gezi olaylarından sonra korku duvarlarının yıkılmasından sonra olsaydı şenlik ozamandı işte

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000