15 Temmuz 2014, Salı 15:07:44

THY'YE 4 BÜYÜK ÖDÜL BİRDEN

Skytrax verilerine göre son 3 yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” seçilen Türk Hava Yolları, bu yıl da ödülleri topladı. Türk Hava Yolları bu yıl 4 ödül birden aldı.
  • Topçu Hava Yolları
  • girip siteyi bi okuyun arkadaşlar.. ingilizce yazıldıgı için anlamayanlar olacaktır ama 10 üstünden puan kıran herkes istisnasız yer personelinin kabalığı ve bilgisizliğinden bahsediyor. bence burda kabin ekibine laf edeceğinize başarının sizler olmadan gelemeyeceğini yönetime anlatmaya calışın. muhtemeln zor şartlarda çalışıyorsunuzdur. kabin ekibi de öyle ama bu yolcuya yansıtılacak bir hak tanımaz. mutsuzluğunu yöneticine ileteceksin ki çözüm bulsun yoksa o da yönetemeyen bir yönetici demektir.
  • THY nin başarısı TÜRKİYE'MİZİN başarısıdır, can-ı gönülden tebrik ediyorum, Avrupa'nın En İyi Hava-yolu Şirketi olmak kolay değil..
  • ne kadar ayıp o ödülü birazda TGS sayesinde aldınız bir kere bile ismi geçirmiyorsunuz bizlere verdiğiniz sözleri yerinize getirmiyorsunuz denetimler sırasında bizleri nasıl eşşek gibi çalıştırdığınızı unutmayınız yolcu hizmetlerine verdiğini sözleri de artık yerine getiriniz lütfen .

Havacılık sektörüne yönelik araştırmaları ticari kaygılardan bağımsız gerçekleştiren, sektörel bazda dünya çapında saygı duyulan ve performans temelini esas almak suretiyle her yıl düzenli olarak havayolu şirketlerini ödüllendiren ‘Skytrax Yolcu Tercih Ödülleri’, geçtiğimiz üç yılda olduğu gibi bu yıl da Türk Hava Yolları’nı, “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” olarak ilân etti.

Son yıllarda, uzun menzilli uçuşlarının tamamı ve diğer dış hat uçuşlarının belli bir bölümünde Business Class yolcularına ‘Flying Chef’ hizmeti sunan Türk Hava Yolları, dünya sıralamasında “En İyi Business Class İkram Servisi” ödülüne ve yine geçtiğimiz aylarda yenileyerek genişlettiği özel yolcu salonu “Turkish Airlines Lounge İstanbul”da yolcularının beğenisine sunduğu farklı ve zengin ikram hizmetiyle de “En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı” ödülüne lâyık görüldü. Başarılı ikram iştiraki Turkish DO & CO tarafından hazırlanan, gerek uçak içi, gerek özel yolcu salonunda yolculara takdim edilen ikram konsepti bu başarıda önemli bir etken.

Türk Hava Yolları, bu yıl da elde ettiği ödüllerle havayolu yolcularının nezdinde tercih sebebi olma yönündeki başarısını bir kez daha tescil etmiş oldu. Bugün, Hampshire, Farnborough Airshow’da açıklanan ödüller, Skytrax CEO’su Edward Plaisted tarafından Türk Hava Yolları Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil’e takdim edildi.

Türk Hava Yolları 2007 yılında, dünyanın saygın denetleme ve danışmanlık kuruluşlarından biri olan Skytrax tarafından yapılan denetlemeler sonucunda 4 yıldızlı havayolu şirketi statüsünü kazandı. Daha önce yapılan denetlemede 3 yıldız elde eden Türk Hava Yolları, havacılık sektörünün yakından takip ettiği listede, yolcu memnuniyeti ve yüksek kalite odaklı geliştirdiği yenilikçi hizmet anlayışı sayesinde 4 yıldız ile önemli bir pozisyon kazanmış oldu.THY'YE 4 BÜYÜK ÖDÜL BİRDEN

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (80)

THY Uzman ~ 4 yıl önce
Topçu Hava Yolları

Yanıtla

Kalan karakter 1000
skytrax ~ 4 yıl önce
girip siteyi bi okuyun arkadaşlar.. ingilizce yazıldıgı için anlamayanlar olacaktır ama 10 üstünden puan kıran herkes istisnasız yer personelinin kabalığı ve bilgisizliğinden bahsediyor. bence burda kabin ekibine laf edeceğinize başarının sizler olmadan gelemeyeceğini yönetime anlatmaya calışın. muhtemeln zor şartlarda çalışıyorsunuzdur. kabin ekibi de öyle ama bu yolcuya yansıtılacak bir hak tanımaz. mutsuzluğunu yöneticine ileteceksin ki çözüm bulsun yoksa o da yönetemeyen bir yönetici demektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alp Kocaarslan ~ 4 yıl önce
THY nin başarısı TÜRKİYE'MİZİN başarısıdır, can-ı gönülden tebrik ediyorum, Avrupa'nın En İyi Hava-yolu Şirketi olmak kolay değil..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS ~ 4 yıl önce
ne kadar ayıp o ödülü birazda TGS sayesinde aldınız bir kere bile ismi geçirmiyorsunuz bizlere verdiğiniz sözleri yerinize getirmiyorsunuz denetimler sırasında bizleri nasıl eşşek gibi çalıştırdığınızı unutmayınız yolcu hizmetlerine verdiğini sözleri de artık yerine getiriniz lütfen .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000