15 Nisan 2012, Pazar 09:34:39

THY'YE '13' GELİYOR...

THY, uçaklarına 13 numaralı koltukları ekleme kararı aldı...
  • Bu batı inancıdır doğrudur ancak THYde her ortamda uluslararası bir şirket olduğunu iddia ediyor. Uluslararası şirket uluslararası yolcular taşır ve bu batıl inançlı insanlar 13 numara verildiğinde oturmak istemeyebilirler. Yolcu kaybetmek ile sonuçlanma ihtimali olabilir. Bence de 13 numaranın olmaması saçma ancak varsın olmasın ne olur sanki. Takıla takıla buna mı takıldınız?
  • madem oyle koltuga taktılar neden bu kada yabancı pılot var ulkemızde bırde onunla ılgılensınler bakalım..
  • TBMM nin de isi gücü yok herhalde, hangi havayolunun 13nolu olup olmadigini mi tartisiyor, yazik ya. gercekten. sanki ülkeyi kuratricaz 13noyla. hey allahim, sen akil fikir ver. BOS ISLER BAKANLARINA da slmlar. ayrica konunun hosteslerne ne alakasi var anlamadim. "canimizi kimlere emanet ediyoruz" arkadasi da özledim.
  • Vah Vah!! Sanki başka önemli bir konu yokmuş gibi şimdi de kalkıp Hosteslerin Başları ile uğraşıyorlar..Arkasından da etek yerine Şalvar önerirseler şaşmam doğrusu...
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde "THY yolcu uçaklarında 13 numaranın bulunmamasının nedeni nedir?" diye soru önergesi verilen ve "THY Batı'nın batıl inancını mı takip ediyor" eleştirilerine maruz kalan şirket, 13'ncü sıranın uçaklara ilave edilmesi için bir süre önce çalışma başlattı.

Çalışmanın ilk aşaması olarak Boeing 737-800 filosundaki 60 uçağa ilave işleminin tamamlandığını ifade eden THY yetkilileri, yapılacak olan değişikliğin komplike bir olay olduğunu ve filoda bulunan diğer uçaklarda değişikliğin yapılmasına çalışıldığını söyledi. (Sabah)
THY'YE '13' GELİYOR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 6 yıl önce
Bu batı inancıdır doğrudur ancak THYde her ortamda uluslararası bir şirket olduğunu iddia ediyor. Uluslararası şirket uluslararası yolcular taşır ve bu batıl inançlı insanlar 13 numara verildiğinde oturmak istemeyebilirler. Yolcu kaybetmek ile sonuçlanma ihtimali olabilir. Bence de 13 numaranın olmaması saçma ancak varsın olmasın ne olur sanki. Takıla takıla buna mı takıldınız?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
madem oyle koltuga taktılar neden bu kada yabancı pılot var ulkemızde bırde onunla ılgılensınler bakalım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
TBMM nin de isi gücü yok herhalde, hangi havayolunun 13nolu olup olmadigini mi tartisiyor, yazik ya. gercekten. sanki ülkeyi kuratricaz 13noyla. hey allahim, sen akil fikir ver. BOS ISLER BAKANLARINA da slmlar. ayrica konunun hosteslerne ne alakasi var anlamadim. "canimizi kimlere emanet ediyoruz" arkadasi da özledim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Vah Vah!! Sanki başka önemli bir konu yokmuş gibi şimdi de kalkıp Hosteslerin Başları ile uğraşıyorlar..Arkasından da etek yerine Şalvar önerirseler şaşmam doğrusu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000