12 Temmuz 2012, Perşembe 10:33:29

THY'YE 12 BİN FEET’TE KUŞ ÇARPTI

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Belgrad seferini yapan uçağına kalkışta kuş çarptı, seferine devam eden uçağın Belgrad’da çökme tespit edilen radomu değiştildi.
  • o zaman fabrikaya protesto gönderin MEL item la da uçulmasın !!!!!!!! madem o kadar hakimsiniz uçuculuga . bu konuya ne çare buluyorsunuz ? sizin yorum yapmak için alt yapınız nedir bu arada ? bir konuda uzmanmısınız,yada kendi işinizde yetkin bir pozisyondamısınız ? yada burda oraya buraya çamur atma dışında herhangi bir iş yapıyormusunuz yada elinizden herhangi bir iş geliyor mu ?
  • açıkla bakalım neymiş prosedür !
  • Arkadaşlar çok komiksiniz, bu işle ilginiz nedir bilmiyorum belkide sadece hevesiniz var ama, bilmediğiniz konularda yorum yaparak ancak seviyenizi düşürebilirsiniz. Biraz araştırın prosedür nedir diye eğer bulamazsanız buraya yazın, ben bizzat yardım edeceğim sizin gibi arkadaşlara.
  • Airport haber yönetiminden bir ricam var , boş bir haber koysunlar ve sadece başlığına THY yazsınlar , dışardaki muhteşem ! yorumcularımız inanın aynı şeyleri yazar, komiksiniz ya birazda aynaya bakın ve sonra burada yorum yapın allah aşkına.

Türk Hava Yolları’nın TC-JLS kuyruk tescilli Airbus 319 tipi ‘Salihli’ isimli uçağına Atatürk Havalimanı’ndan kalkıştan sonra kuş çarptı.

12 bin feet’te yaşanan çarpma olayından sonra uçağın kaptan pilotu, uçuşu riske etmeyecek bir durum olduğuna karar vererek İstanbul-Belgrad seferine devam etti.

Uçak sorunsuz şekilde Belgrad’a indi. Burada teknik ekip tarafından yapılan kontrollerde, uçağın burun kısmındaki radomda yaklaşık 30 santimetrekare büyüklüğünde çökme yaşandığı  tespit edildi.

Bir sonraki uçakla Belgrad’a radom gönderilirken yolcular saatler süren rötara maruz kaldı.

©AirportHaber

THY'YE 12 BİN FEET’TE KUŞ ÇARPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

yuh artık diyenler ~ 6 yıl önce
o zaman fabrikaya protesto gönderin MEL item la da uçulmasın !!!!!!!! madem o kadar hakimsiniz uçuculuga . bu konuya ne çare buluyorsunuz ? sizin yorum yapmak için alt yapınız nedir bu arada ? bir konuda uzmanmısınız,yada kendi işinizde yetkin bir pozisyondamısınız ? yada burda oraya buraya çamur atma dışında herhangi bir iş yapıyormusunuz yada elinizden herhangi bir iş geliyor mu ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
açıkla bakalım neymiş prosedür !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çok bilmişler ~ 6 yıl önce
Arkadaşlar çok komiksiniz, bu işle ilginiz nedir bilmiyorum belkide sadece hevesiniz var ama, bilmediğiniz konularda yorum yaparak ancak seviyenizi düşürebilirsiniz. Biraz araştırın prosedür nedir diye eğer bulamazsanız buraya yazın, ben bizzat yardım edeceğim sizin gibi arkadaşlara.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
süperiz yaa. ~ 6 yıl önce
Airport haber yönetiminden bir ricam var , boş bir haber koysunlar ve sadece başlığına THY yazsınlar , dışardaki muhteşem ! yorumcularımız inanın aynı şeyleri yazar, komiksiniz ya birazda aynaya bakın ve sonra burada yorum yapın allah aşkına.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000