28 Kasım 2017, Salı 21:32:05

THY'nin yeni uygulamasından 48 bin bilet sattı

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, sosyal medya hesabından THY'nin mobil uygulamasına ait verileri paylaştı.
  • Man adasına direkt sefer ne zaman başlar sevgili THY ? :))))
  • Eski uygulama ile yeni uygulama arasinda farkli fiyatlamayla bile karsilasabiliyorsunuz. Ne kalite/fonksiyonalite ne de son kullanici testleri yeterince yapilmis. Sanki büyük bir havayoluna ait degil de, köy dolmusuna bilet satilan son dönem web sitelerine benziyor bu haliyle. Tasarim, kullanim kolayligi gibi alanlar daha öznel, dolayisi ile elestiri de olur begeni de. Ama dedigim gibi, kalite acisindan yeni uygulama yerlerde sürünüyor, normal bir sirkette bilisimden sorumlu en tepe yöneticinin kellesini alacak kadar ciddi, finansal etkileri de oldugu icin.
  • 3 bine bangkok, 2500 e new york satıyor, yarı fiyatına şahane firmalar var, 1300 ' e british ile new yorka uçtum, siteyi güncelleyeceklerine zihniyeti güncellesinler.
  • kullanımı sabit bir sistem yapın lütfen!!!

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, sosyal medya hesabından THY'nin mobil uygulamasına ait verileri paylaştı.

Geçtiğimiz haftalarda yeni mobil uygulamasını yolcularının kullanımına sunan THY, yeni uygulaması ile 48 bin 158 adet biletleme gerçekleştirdi.

İki haftalık verilere göre uygulamayı 430 binden fazla kişi akıllı telefonlarına indirdi. Yeni uygulama ile 23 bin 212 rezervasyon yapılırken, 98 bin 386 check-in işlemi yapıldı.

THY'nin yeni uygulamasından 48 bin bilet sattı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

MAN ~ 8 ay önce
Man adasına direkt sefer ne zaman başlar sevgili THY ? :))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Selim ~ 8 ay önce
Oraya Tunus'dan alinan A340 ucuyor.
Sorunlu ~ 8 ay önce
Eski uygulama ile yeni uygulama arasinda farkli fiyatlamayla bile karsilasabiliyorsunuz. Ne kalite/fonksiyonalite ne de son kullanici testleri yeterince yapilmis. Sanki büyük bir havayoluna ait degil de, köy dolmusuna bilet satilan son dönem web sitelerine benziyor bu haliyle. Tasarim, kullanim kolayligi gibi alanlar daha öznel, dolayisi ile elestiri de olur begeni de. Ama dedigim gibi, kalite acisindan yeni uygulama yerlerde sürünüyor, normal bir sirkette bilisimden sorumlu en tepe yöneticinin kellesini alacak kadar ciddi, finansal etkileri de oldugu icin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bilet ücreti ~ 8 ay önce
3 bine bangkok, 2500 e new york satıyor, yarı fiyatına şahane firmalar var, 1300 ' e british ile new yorka uçtum, siteyi güncelleyeceklerine zihniyeti güncellesinler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yemek ~ 8 ay önce
tk nin yemek ve eglence sistemine erişmezler
yemek ~ 8 ay önce
tablet ve yemeğini yanında götür sıkıntı olmaz.
Hıhı ~ 8 ay önce
456$ Bangkok var Emirates'in onlar da yetişemez zaten.
yemek ~ 8 ay önce
yemek yemek istiyorsan lokantaya git. Uçağa biz yemek ve eğlence sistemi için mi biniyoruz. Makarna zekası
İsimsiz ~ 8 ay önce
kaç saat uçtuğunu yaz önce lhr aktarmalı.uzun ucuslarda ucakta konfor aranır british ucaklarında bulabıldın mı
bbb ~ 8 ay önce
kullanımı sabit bir sistem yapın lütfen!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000