19 Ekim 2012, Cuma 16:14:01

THY'NİN YENİ UÇAKLARI BİR BİR GELİYOR

THY’nin Boeing 737-900ER tipi uçaklarına bir yenisi daha eklendi. Bir başka uçak da yolda...
  • Kendi yandaşlarını ise doğurdular . Cogu havaalanında (heathrow gatwick) guvenlik gerekcesiyle calisanlari arastiroyorlar bizimkiler sadece akrabalik derecesini arastiroyorlar . Sonra sagini solunu karistiran akrabalarini ise alıp milyon dolarlık uçakların bakımını yaptırıyorlar . Ehliyeti olmayan akrabalarına ehliyet alıp Karadeniz akıyla geniş havaalanında öğrenirsin deyip uçakların yanlarına veriyorlar adamlar gidip uçaklara tosluyorlar..
  • THY NİN KAAR ETMESİ ARTIK HAYAL HİÇ MUMKUN DEĞIL ÖYLE BİR HORTUMLAR VARKİ ÇOK YAZIK ESKI HALİNE GERİ DÖNDÜ HEMDE DAHA KAT KAT KATLANARAK SİZ BİR PERSONEL POLİTAKISINA BAKIN MALİŞYETLER NE DURUMDA NE MUMKÜN KAR ETMEK ZARAR ETMESİN YETER. eskiden çalışmayan işciler vardı şimdiise çağ atladı gereksiz müdürler toplulukları oluşturulmuş.
  • Helal olsun, doğru demişsiniz...
  • Bl77 ukalanın önde gidenisin...!

TC-JYH kuyruk tescilli uçak ABD’deki üretim tesislerinde uçuş testlerini tamamladıktan sonra İstanbul'a teker koydu.

THY için özel olarak ek yakıt tankları yüklenen Boeing 737-900ER tipi uçağın kabin için tasarımı Sky Interior konseptine sahip.

Hatırlanacağı üzere THY, 2009 yılında Boeing’e 15 uçaklık Boeing 737-900ER  sipariş etmişti.

THY bu uçakları ek yakıt tanklarıyla birlikte Afrika uçuşlarında kullanıyor.

SKY INTERIOR'A SAHİP UÇAKLAR

Boeing 737'lerin "Sky Interior" kabin tasarımında aydınlatma, gökyüzü hissini uyandıran yumuşak mavi tonda ve kabin yan duvarları, geniş pencere oyuklarıyla tasarlanarak, daha geniş görüş açısı sunarak uçuş keyfini artırıyor.

B737'lerin yeni baş üstü dolapları daha geniş bagaj imkanı sağlarken, az yer kaplayarak kabinde daha ferah bir ortam sunuyor.

THY FİLOSUNUN EN YENİ ÜYESİ İSTANBUL'DA

BİR TANE DAHA GELİYOR

Öte yandan AirportHaber'in edindiği bilgilere göre; Türk Hava Yolları'nın verdiği 15 uçaklık siparişi kapsamında bir uçak da ABD'deki tesislerde testlerini tamamlama noktasında.

Test uçuşlarının tamamlanmasından kısa bir süre sonra uçağın İstanbul'a gelmesi bekleniyor. B737-900ER tipi uçağın, THY filosuna dahil olduktan sonra TC-JYI kuyruk tesciliyle göklerdeki yerini alması bekleniyor.

İŞTE YAKINDA TEST UÇUŞLARINI TAMAMLAYIP GELMESİ BEKLENEN O UÇAK

©AirportHaber.com ÖZEL

THY'NİN YENİ UÇAKLARI BİR BİR GELİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Bl77 ~ 6 yıl önce
Kendi yandaşlarını ise doğurdular . Cogu havaalanında (heathrow gatwick) guvenlik gerekcesiyle calisanlari arastiroyorlar bizimkiler sadece akrabalik derecesini arastiroyorlar . Sonra sagini solunu karistiran akrabalarini ise alıp milyon dolarlık uçakların bakımını yaptırıyorlar . Ehliyeti olmayan akrabalarına ehliyet alıp Karadeniz akıyla geniş havaalanında öğrenirsin deyip uçakların yanlarına veriyorlar adamlar gidip uçaklara tosluyorlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aproncu ~ 6 yıl önce
THY NİN KAAR ETMESİ ARTIK HAYAL HİÇ MUMKUN DEĞIL ÖYLE BİR HORTUMLAR VARKİ ÇOK YAZIK ESKI HALİNE GERİ DÖNDÜ HEMDE DAHA KAT KAT KATLANARAK SİZ BİR PERSONEL POLİTAKISINA BAKIN MALİŞYETLER NE DURUMDA NE MUMKÜN KAR ETMEK ZARAR ETMESİN YETER. eskiden çalışmayan işciler vardı şimdiise çağ atladı gereksiz müdürler toplulukları oluşturulmuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BI77'ye ~ 6 yıl önce
Helal olsun, doğru demişsiniz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bl77 ukalanın önde gidenisin...! ~ 6 yıl önce
Bl77 ukalanın önde gidenisin...!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000