29 Şubat 2012, Çarşamba 12:25:44

THY'NİN YENİ UÇAĞI TESTE BAŞLADI...

Türk Hava Yolları yeni uçağına kavuşuyor...
  • TGS şoförleri gelsede bir çarpsak diye kolları sıvamış bekliyorlarmış
  • Arkadaşlar THY ulusal havayolumuzdur.Evet bilanço zarar gösteriyor ancak ülkemizin tanıtımına ve prestijine olumlu katkılarını yok saymayın.2011 yılında sadece THY'nin reklamlarından etkilendikleri için binlerce turist ülkemizi ziyaret etmiştir.Bu turistlerin harcadıkları para THY'nin zararından çok daha fazladır.THY aynı mantıkla yurtışı reklam,sponsorluk vs devam etmelidir.
  • Cok guzel basarilar dilerim THY'ye
  • thy çok uçak alıyor zarar ondan dıyor bazıları kendı aklınca.bu uçaklar peşin parayla alınmıyor uzun yıllara yayılan küçük taksitlerle leasing yoluyla alınıyor.peşin alıyormuşsunuz gibi millete yutturmaya çalışmayın,bu işleri bilenlere yutturamazsınız,kimse yemez bu bahanelerinizi.bir kişide yorumlardan birinde yolcu sayısı yuzde 13 arttı demiş,tabıı yolcu sayısı artacak devamlı uçak alıyorsunuz.siz asıl l/f yani doluluk oranlarından bahsedin.bu oran sürekli düşüyor ondan bahsetsenize.thy bal gibi zarar ediyor beceriksiz ve torpıllı kısılerın elınde ve yakında duvara toslaycak.çok az kaldı batmasına da....
Bayrak taşıyıcı Türk Hava Yolları filosunu büyütmeyi sürdürüyor. 179 olan filosunu 180'e çıkaracak olan THY'nin bünyesine katacağı yeni uçağı Airbus A330-300 tipindeki Boğaziçi olacak.

Boğaziçi adı verilen TC-JNO tescilindeki uçağın Airbus'ın tesislerinde boyama işlemleri de tamamlanarak test uçuşlarına başladığı öğrenildi. Bir yıl içinde filosuna 26 uçak katarak 179'a çıkan THY'nin yeni uçağı olan Boğaziçi'nin de filoya dahil edilmesiyle bu sayı 180'e çıkacak.

Test uçuşlarında şu ana kadar başarı sağladığı ifade edilen yeni uçağın önümüzdeki günlerde İstanbul'a gelmesi bekleniyor. 

Filosundaki uçak sayısını 180'e çıkaracak olan THY'nin bu yıl içinde 8 uçağı daha bünyesine katması bekleniyor.

©AirportHaber
THY'NİN YENİ UÇAĞI TESTE BAŞLADI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Misafir ~ 6 yıl önce
TGS şoförleri gelsede bir çarpsak diye kolları sıvamış bekliyorlarmış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Arkadaşlar THY ulusal havayolumuzdur.Evet bilanço zarar gösteriyor ancak ülkemizin tanıtımına ve prestijine olumlu katkılarını yok saymayın.2011 yılında sadece THY'nin reklamlarından etkilendikleri için binlerce turist ülkemizi ziyaret etmiştir.Bu turistlerin harcadıkları para THY'nin zararından çok daha fazladır.THY aynı mantıkla yurtışı reklam,sponsorluk vs devam etmelidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Cok guzel basarilar dilerim THY'ye

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
thy çok uçak alıyor zarar ondan dıyor bazıları kendı aklınca.bu uçaklar peşin parayla alınmıyor uzun yıllara yayılan küçük taksitlerle leasing yoluyla alınıyor.peşin alıyormuşsunuz gibi millete yutturmaya çalışmayın,bu işleri bilenlere yutturamazsınız,kimse yemez bu bahanelerinizi.bir kişide yorumlardan birinde yolcu sayısı yuzde 13 arttı demiş,tabıı yolcu sayısı artacak devamlı uçak alıyorsunuz.siz asıl l/f yani doluluk oranlarından bahsedin.bu oran sürekli düşüyor ondan bahsetsenize.thy bal gibi zarar ediyor beceriksiz ve torpıllı kısılerın elınde ve yakında duvara toslaycak.çok az kaldı batmasına da....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000