13 Ocak 2016, Çarşamba 12:22:28

THY'nin yeni rotası belli oldu

Türk Hava Yolları yeni rotasını internet sitesi üzerinden duyurdu.
  • bu meydan büyük sıkıntı!! -pist durumu çok kötü, her yer delik deşik. pist kısa ve ıslak ken kalkış ve iniş kesinlikle tehlikeli. -atc ne yaptığını bilmiyor. meydan ve etrafı ruslarla dolu.bır sürü ifr ve vfr uçak, izinsiz önünü kesip iniyorlar, bol bol tur atarsınız ya da pas geçersiniz. -apron çok karışık. park ettiğiniz yeri beğenmezler tekrar motor çalıştır manevra yap bazen 30-40 dk ekstradan bacak yazar. kanatları yandaki terkedilmiş veya park halinde duran kargo uçaklara çarpmak çok kolay! wing walker lar bir işe yaramıyor!!
  • Antalya-kiev direk acsa thy.. daha iyi olmaz mi??
  • savaş bölgelerine uçmakta üstümüze yok sanırım :/
  • eyyyy thy bir 747-8 alda direk sidneye uçalaım yavvv

Türk Hava Yolları yeni rotasını internet sitesi üzerinden duyurdu. Daha önce de Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı'nın açılacağını söylediği Juba seferleri başlıyor.

İstanbul – Entebbe – Juba (EBB-JUB)–Entebbe–İstanbul seferleri haftada 3 frekans olarak 29 Mart 2016 tarihi itibarıyla başlayacak.

THY'nin yeni rotası belli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

DXB-JUB ~ 2 yıl önce
bu meydan büyük sıkıntı!! -pist durumu çok kötü, her yer delik deşik. pist kısa ve ıslak ken kalkış ve iniş kesinlikle tehlikeli. -atc ne yaptığını bilmiyor. meydan ve etrafı ruslarla dolu.bır sürü ifr ve vfr uçak, izinsiz önünü kesip iniyorlar, bol bol tur atarsınız ya da pas geçersiniz. -apron çok karışık. park ettiğiniz yeri beğenmezler tekrar motor çalıştır manevra yap bazen 30-40 dk ekstradan bacak yazar. kanatları yandaki terkedilmiş veya park halinde duran kargo uçaklara çarpmak çok kolay! wing walker lar bir işe yaramıyor!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kiev ~ 2 yıl önce
Antalya-kiev direk acsa thy.. daha iyi olmaz mi??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bolonez ~ 2 yıl önce
savaş bölgelerine uçmakta üstümüze yok sanırım :/

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bulut ~ 2 yıl önce
eyyyy thy bir 747-8 alda direk sidneye uçalaım yavvv

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000