25 Haziran 2010, Cuma 17:38:00

THY'NİN YENİ MELEKLERİ UÇUŞA HAZIR

Türk Hava Yolları Uçuş Eğitim Başkanlığı'nda düzenlenen törenle yeni kabin memurlarına sertifikaları verildi...
  • THY'nin yeni meLekLeri :) Hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum :) Ayrıca size bir sıR.Bu hani size kötü yorum yapanların IP'sini fiLan araştırırsanız Emin oLun THY'nin müLakatına qidipte beceriksizliklerinden dolayı elenen kız yada bayancıklardan oLuşan bir 2. sınıF kolonilerden meydana qELdiqini qörürsünüz :) HisLerim kuvvetLidir.Meyce veren ağazı taşLarLar.Ona buna bakmayın qerçekçi oLun. Dk :)
  • sadece yemek servisi için uçakta yer almıyorlar mı?bu soruyu sormadan önce internette bu sayfaya yorum yapana kadar k/m uçakta ne yapar önce bunun araştırmasını yapmanız gerekiyor ki sorunuza cvp bulun.burda herkez yeterince anlatmış zaten fakat siz anlayamamışsınız. kimse burda havaalanı kendisininmiş gibi davranmıyor bilgilendirmeye çalışıyor ama o kadar dar alandan bakıyorsunuz ki bunu bile fark edemiyorsunuz. torpil konusunda da eğer çevrenizde varsa k/m olabilecek kişi bir denesin. kendiniz de o şekilde alım yapılmadığını göreceksiniz çok zor birşey değil buraya girmek istemek yeterli biz de istedik ve şuan BURDAYIZ çokta mutluyuz...
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • O yemeği yerken boğazına takılırsa kim kurtaracak seni merak ediyorum..

Türk Hava Yolları, yeni kabin memurlarını bugün düzenlenen törenle mezun etti. THY Uçuş Eğitim Başkanlığı Binası'nda düzenlenen törene başta Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, THY Genel Müdürü Temel Kotil, THY Uçuş İşletmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Asaf Bora olmak üzere eğitimini tamamlayan çok sayıda kabin memuru ile eğitimlerini tamamlayan kabin memurlarının yakınları katıldı.

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türk Hava Yolları'nın hızlı yükselişinden bahsederek, "Dünya'da ve Avrupa'da birçok havayolu şirketi iflas bayrağını çekerken Türk Hava Yolları'nın yükselişte olması hepimizi gururlandırıyor. Ben önceki işim gereği yılın yaklaşık 160 gününü havada geçiriyordum. Bu yüzden diğer şirketler ile Türk Hava Yolları'nı karşılaştırma imkanım da oluyor. Gerçekten hizmet kalitesi çok farklı. Zaten THY'nin aldığı ödüller de bunu ispatlıyor. Değerli kabin memuru arkadaşlarımı tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum" dedi.

Bakan Mehmet Şimşek daha sonra eğitimini tamamlayan grubun birincisine sertifikasını verdi. THY Uçuş İşletmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Asaf Ahmet Bora da diğer kabin memurlarını temsilen bölüm birincilerine sertifikalarını takdim etti.

Sertifika töreninin ardından heyecanlı oldukları gözlenen çiçeği burnunda kabin memurları, günün anısına pasta kestiler.

Öte yandan sertifaka töreninde ilginç bir olay yaşandı. Sertifikası almak üzere salonda bulunan bir kabin memuruna sevgili tarafından "evlenme teklifi" yapıldı. Genç kabin memuru bu teklif karşısında mutluluk göz yaşlarını gizleyemedi ve "evet" cevabını verdi.THY'NİN YENİ MELEKLERİ UÇUŞA HAZIR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (74)

Misafir ~ 8 yıl önce
THY'nin yeni meLekLeri :) Hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum :) Ayrıca size bir sıR.Bu hani size kötü yorum yapanların IP'sini fiLan araştırırsanız Emin oLun THY'nin müLakatına qidipte beceriksizliklerinden dolayı elenen kız yada bayancıklardan oLuşan bir 2. sınıF kolonilerden meydana qELdiqini qörürsünüz :) HisLerim kuvvetLidir.Meyce veren ağazı taşLarLar.Ona buna bakmayın qerçekçi oLun. Dk :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sadece yemek servisi için uçakta yer almıyorlar mı?bu soruyu sormadan önce internette bu sayfaya yorum yapana kadar k/m uçakta ne yapar önce bunun araştırmasını yapmanız gerekiyor ki sorunuza cvp bulun.burda herkez yeterince anlatmış zaten fakat siz anlayamamışsınız. kimse burda havaalanı kendisininmiş gibi davranmıyor bilgilendirmeye çalışıyor ama o kadar dar alandan bakıyorsunuz ki bunu bile fark edemiyorsunuz. torpil konusunda da eğer çevrenizde varsa k/m olabilecek kişi bir denesin. kendiniz de o şekilde alım yapılmadığını göreceksiniz çok zor birşey değil buraya girmek istemek yeterli biz de istedik ve şuan BURDAYIZ çokta mutluyuz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
O yemeği yerken boğazına takılırsa kim kurtaracak seni merak ediyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000