05 Eylül 2010, Pazar 15:41:49

THY'NİN YENİ KUŞU KANATLANDI

Türk Hava Yolları'nın Airbus'tan sipariş ettiği A330-300 tipi uçağı, Fransa'nın Toulouse tesislerinde test uçuşlarına başladı.
  • Minimaliz'in etkisini Mercedes Benz'de dahil olmak üzere bir çok şirkette gördük. Dairenin kuyruktan dışarı taşması haricinde fena bir logo değil bu. Daha dikkat çekici hale gelmiş. Turkish Airlines yazısına da başından beri karşıydım; Türk Hava Yolları yazmalıydı. Lacivert ise şık. Bir kez daha elden geçse olur ama.
  • Şimdiye dek okuduğum 48 yorumdan 4-5 yorum dışında herkes eski logonun kullanılmasını istiyor. Logo konusunda bu ilk değil daha önce de aynı konu yorumlara yansımıştı. Düşünüyorum da; acaba eski logo ve Lale bazılarının hoşuna gitmedi de o nedenle mi değiştiriliyor? Tutulmuş, yerleşmiş ve modern bir logo neden değiştirilsin öyle durup dururken?
  • bence bu bir saka olmali, bu badem biyiklillar karlitekinin büyüttügü sirketi batiracak gibi, böyle bir logo olurmu ya, kim karar verdiyse hay onlarin zevkine, neden bir anket yapip yolculara sormuyorlar,babalarinin mali bu sirket, türk milletinin daha, bunlar isten anlamiyor, LALEnin YERINE DEVE KOYUN BARI
  • Bence bu tasarımı yapan kişi veya kişilere , THY tonla para döktü diye veyahut o kişiler birilerinin çok yakıni diye , THY bu photoshop garibesi boyamayı kabul etmiş olabilir. Yazık falla!!! Belediye otobüslerinin boyaması bile bunun yanında göze daha hoş görünüyor.
AirportHaber ve Airport TV ekibinin Temmuz ayındaki Airbus ziyareti sırasında Toulouse’daki son montaj hattında görüntülediği ancak THY ve Airbus’ın hassasiyetini göz önünde bulundurarak yayınlamadığı THY’nin ilk 330-300 model uçağı, test uçuşlarına başladı.

Türk Hava Yolları için üretilen Airbus 330-300 tipi uçak, üç günden bu yana test uçuşlarını sürdürüyor.

Airliners.net adlı sitede yayınlanan fotoğraflarda THY’nin yeni kuşunun yeni logo ile boyandığı görülüyor.

Uçağın test uçuşlarını tamamlamasından sonra törenle Türk Hava Yolları’na teslim edileceği kaydedildi.AirportHaber yazarı Murat Herdem, Temmuz ayındaki Toulouse ziyaretinde son montaj hattında Airbus 330-300 tipi uçağın önünde böyle poz vermişti…

THY'NİN YENİ KUŞU KANATLANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (51)

Misafir ~ 8 yıl önce
Minimaliz'in etkisini Mercedes Benz'de dahil olmak üzere bir çok şirkette gördük. Dairenin kuyruktan dışarı taşması haricinde fena bir logo değil bu. Daha dikkat çekici hale gelmiş. Turkish Airlines yazısına da başından beri karşıydım; Türk Hava Yolları yazmalıydı. Lacivert ise şık. Bir kez daha elden geçse olur ama.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Şimdiye dek okuduğum 48 yorumdan 4-5 yorum dışında herkes eski logonun kullanılmasını istiyor. Logo konusunda bu ilk değil daha önce de aynı konu yorumlara yansımıştı. Düşünüyorum da; acaba eski logo ve Lale bazılarının hoşuna gitmedi de o nedenle mi değiştiriliyor? Tutulmuş, yerleşmiş ve modern bir logo neden değiştirilsin öyle durup dururken?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bence bu bir saka olmali, bu badem biyiklillar karlitekinin büyüttügü sirketi batiracak gibi, böyle bir logo olurmu ya, kim karar verdiyse hay onlarin zevkine, neden bir anket yapip yolculara sormuyorlar,babalarinin mali bu sirket, türk milletinin daha, bunlar isten anlamiyor, LALEnin YERINE DEVE KOYUN BARI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bence bu tasarımı yapan kişi veya kişilere , THY tonla para döktü diye veyahut o kişiler birilerinin çok yakıni diye , THY bu photoshop garibesi boyamayı kabul etmiş olabilir. Yazık falla!!! Belediye otobüslerinin boyaması bile bunun yanında göze daha hoş görünüyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000