09 Şubat 2013, Cumartesi 10:35:52

THY’NİN YENİ KIYAFETLERİ SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Ünlü modaca Barbaros Şansal, Türk Hava Yolları’nın yeni kabin ekibi kıyafetlerine ait fotoğrafları paylaştı, twitter karıştı.
  • Bu kadar kepazelik olmaz doğrusu. Lise ilkokul kıyafetlerini serbest bırakacaklarina hosteslik gibi uluslararasına hitap eden bir mesleğe saygı istirham ediyorum. avmlerdede personel kıyafeti giydiriyorlar sonra müşterilerin çoğu ezici hakaret içerici tavırlar sergiliyorlar. Personel olmayan bu durumu bilemez. Ayrıca o kadar sapıksan disi sinek görsen sarkarsin. Atatürkun yokluğu ne kadar belli. Ayrıca mankenlikte bir sanattır. Herkes manken olamaz.
  • çalışanlara danışarak fikirlerini alarak tasarlansa daha güzel giysiler tasarlanabilirdi.madem muhafazakar tarafımızı ortaya koyacağız bari komik olmasın.bir de kumaşlar cok ucuz görünüyor.biraz daha önemseyin çalışanları.düşünsene sevdiğin uçağa binmiş ikram veriyorsun bi tarafıyla güler..kapatı lacaksa da tamamen kapatalım daha şık kumaşlar seçilsin.arada derede kalmasın kostümler de çalışanlar da.yolda bir sürü türbanlı hatun var açıklara beş basar.hem sıklar hem modernler.artık açıklara bakmıyolar bile.
  • Bence bu kıyafetleri Prada Vakkodan devralsın:)
  • Benim bildiğim THY kıyafetleri vakko tarafından tasarlanıyordu bence bunları artık prada tasarlamalı :))

Barbaros Şansal’ın paylaştığı Türk Hava Yolları’nın yeni kabin ekibi kıyafetleri tepki çekti. Uzun etek boyları, fesi ve Ortadoğu çizgileri taşıyan tarzı ile sosyal medyada tartışma konusu olan kıyafetler sert eleştirilere maruz kaldı.

THY'DEN AÇIKLAMA

Bu arada yeni kıyafetlere gelen tepkiler sonrası Türk Hava Yolları, twitter üzerinden kısa bir açıklama yaptı. Açıklamada, "Bir süre önce başlayan kabin kıyafeti tasarımlarımız henüz sonuçlanmamıştır. Sonuçlandığında sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız." ifadeleri kullanıldı.

İşte THY’nin yeni kıyafetleri ve gelen tepkiler:

-Yuh artik malesia airlines gibiiii

Yok canım şaka mı ? Kim dikmiş ???

21.yüzyıl'da muhteşem yüzyıl etkisi olmuş daha çok, kim bu manasızlığın arkasındaki

21. Yüzyıl THY Uçuş Ekipleri Kostümleri ! pic.twitter.com/BiNvpfCF” Ucagida sultan kullaniyor heralde?

THY'nin yeni uçuş kıyafetlerinin ideolojik göndermesini geçtim gram zevk barındırmıyor.

E yuh artik ama ya.. Zevksizligin tanimi olmuş.

THY’NİN YENİ KIYAFETLERİ SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (150)

Rüya ~ 5 yıl önce
Bu kadar kepazelik olmaz doğrusu. Lise ilkokul kıyafetlerini serbest bırakacaklarina hosteslik gibi uluslararasına hitap eden bir mesleğe saygı istirham ediyorum. avmlerdede personel kıyafeti giydiriyorlar sonra müşterilerin çoğu ezici hakaret içerici tavırlar sergiliyorlar. Personel olmayan bu durumu bilemez. Ayrıca o kadar sapıksan disi sinek görsen sarkarsin. Atatürkun yokluğu ne kadar belli. Ayrıca mankenlikte bir sanattır. Herkes manken olamaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vay vay vay ~ 5 yıl önce
çalışanlara danışarak fikirlerini alarak tasarlansa daha güzel giysiler tasarlanabilirdi.madem muhafazakar tarafımızı ortaya koyacağız bari komik olmasın.bir de kumaşlar cok ucuz görünüyor.biraz daha önemseyin çalışanları.düşünsene sevdiğin uçağa binmiş ikram veriyorsun bi tarafıyla güler..kapatı lacaksa da tamamen kapatalım daha şık kumaşlar seçilsin.arada derede kalmasın kostümler de çalışanlar da.yolda bir sürü türbanlı hatun var açıklara beş basar.hem sıklar hem modernler.artık açıklara bakmıyolar bile.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yeni Kıyafetler ~ 5 yıl önce
Bence bu kıyafetleri Prada Vakkodan devralsın:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vakko ~ 5 yıl önce
Benim bildiğim THY kıyafetleri vakko tarafından tasarlanıyordu bence bunları artık prada tasarlamalı :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000