29 Mart 2017, Çarşamba 18:38:36

THY'nin yeni A330'u yolda

Türk Hava Yolları'nın (THY) Intrepid Aviation Partners'den kiraladığı 7 uçağın 4'üncüsünü almaya hazırlanıyor.
  • Direk antalyaya insin bari
  • Daha hala aylar önceden sözleşmesi yapıldı diyenler var ya pes doğrusu. Zaten söylenen de tam bu, ön görüsüzlük. Oburca büyüme saplantısı, her yere sefer açalım, en bir numara biz olalım sevdası. 6 aydır yatan 330'lar var. Kiralayabilmek için her yol deneniyor,olmuyor. Her biri aylık 1 milyon dolar. 2 puan doluluk artışı oldu diye her şey tamam mı? Sen büyürken rakipler duracak mı? Resmi gayrı resmi her yol deneniyor, öz mal uçağın yok. Öz kaynağın yok. Rekabet gücü olarak gördüğün 300 küsür kiralık uçak ve bilmem kaç ülkeye uçak seferi. Sonra bilanço açıklanır ve zarar görülür. Unutmadan THY'yi herkes kadar seviyorum.
  • çek DLM a dürümcü yap çok iyi para var o işte
  • Pazartesi düs- ist tk ile uçtum yemekler harika idi uçak da öyle bugün tekrar dönüyorum İst- düs uçakta çok kaliteli ve A330-200 uçagında enfazla 5 kişilk boş yer vardı

Türk Hava Yolları'nın (THY) Intrepid Aviation Partners'den kiraladığı 7 uçağın 4'üncüsünü almaya hazırlanıyor.

TC-LOC kuyruk tescili sahip uçak İsviçre'nin Zürih kentinden havalanarak İstanbul'a gelmek üzere yola çıktı.

THY, Skymark Airlines'ın almaktan vazgeçtiği ve Intrepid Aviation Partners'ın (IAP) bünyesine kattığı 7 uçağın kiralanması konusunda geçtiğimiz aylarda anlaşmıştı. Bu anlaşma kapsamında TC-LOA, TC-LOE ve TC-LOF kuyruk tescilli Airbus A330-300 tipi uçaklar THY filosuna katılmıştı.

TC-LOC tescilli uçağın da bugün filoya katılmasıyla birlikte THY filosundaki A330-300 tipi uçak sayısı 34'e yükselmiş olacak.

AirportHaber

THY'nin yeni A330'u yolda

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

:)))) ~ 1 yıl önce
Direk antalyaya insin bari

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Meka ~ 1 yıl önce
Daha hala aylar önceden sözleşmesi yapıldı diyenler var ya pes doğrusu. Zaten söylenen de tam bu, ön görüsüzlük. Oburca büyüme saplantısı, her yere sefer açalım, en bir numara biz olalım sevdası. 6 aydır yatan 330'lar var. Kiralayabilmek için her yol deneniyor,olmuyor. Her biri aylık 1 milyon dolar. 2 puan doluluk artışı oldu diye her şey tamam mı? Sen büyürken rakipler duracak mı? Resmi gayrı resmi her yol deneniyor, öz mal uçağın yok. Öz kaynağın yok. Rekabet gücü olarak gördüğün 300 küsür kiralık uçak ve bilmem kaç ülkeye uçak seferi. Sonra bilanço açıklanır ve zarar görülür. Unutmadan THY'yi herkes kadar seviyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gel ~ 1 yıl önce
çek DLM a dürümcü yap çok iyi para var o işte

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İşgüzar ~ 1 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
Tr38 ~ 1 yıl önce
Pazartesi düs- ist tk ile uçtum yemekler harika idi uçak da öyle bugün tekrar dönüyorum İst- düs uçakta çok kaliteli ve A330-200 uçagında enfazla 5 kişilk boş yer vardı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000