05 Ocak 2012, Perşembe 08:47:30

THY'NİN VAHŞİ YOLCULARI

Güney Afrika’nın Johannesburg şehrinden Bulgaristan’ın başkenti Sofya’ya gönderilen "Yabani Kediler" Türk Hava Yollarının A330 tipi yolcu uçağı ile yaptıkları 7,5 saatlik bir uçuştan sonra İstanbul’a geldiler.
  • arkadaş veya dost kelimesi sizin için ne anlama geliyor bilemiyorum ama aşagılama anlamına geldigini bunca yıldır ilk olarak sizden duyuyorum inanın.hiçbir art niyet düşünmeden sarfettigim bir kelimeydi.netten arkadaş kelimesinin anlamına bakabilirsiniz.merak etmeyin bu ülkede sadece havacı siz degilsiniz.ben de 15 yıldır bir havayolu şirketinde calısıyorum,merak etmeyin en az sizin kadar da havacılık bilgim var ve birkac kez de uctum jnb ve cpt ye de.ben size karşı nazık bir ifade kullanmama ragmen sizin bana yapmıs oldugunuz yakıştırma hoş degil.arkadasım kelimesinin anlamına yeni anlamlar katmışsınız gerçekten bravo size...
  • arkadaşım diye başlamak sanırım bir aşağılama cümlesi ! Sanırım havacılıkla ilgin bilgin pek yok ? Bence time-table ları iyi incele yada bir bilene sor yoksa yanlış yere çok pahalıya uçarsın arkadaşım !
  • JNB ve CPT nin haritada yerini bilmiyen kisiler burada yorum yapmaya kalkiyorlar.ne hallere dustu bu site.allah sonumuzu hayretsin.benim site yoneticilerine onerim guvenlik kodu bolumundeki rakamlari iptal edip havacilik ve cografya ile ilgili sorular sormalari ve bunlara dogru cevap verenlerin yazilarini yayinlamalari.
  • eğer varsa mümkün bence, arkadaşın bir bildiği olmalı diye düşünüyorum
İstanbul’da geçirdikleri 1.5 saatten sonra , namı değer zürafa kedi olan Yabani Kediler, yine bir yolcu uçağı kargo kompartımanında İstanbul’dan Sofya’ya sevk edildiler.

Uluslararası taşıma kuralları ve diğer özel şartnamelere kusursuz olarak riayet edilen ilgili taşıma süreci sonucu, Turkish Cargo ilgili yabani kedileri Sofya’daki alıcılarına sorunsuz olarak teslim etti.

Yokolma tehlikesi ile karşı karşıya olan Vahşi kedi familyasının alt kategorisini oluşturan Yabani Kediler halihazırda Afrika’nın yaban savanlarında yaşamlarını sürdürmektedirler ve vahşi kedi familyasının en iyi avcıları olarak kabul ediliyorlar.
THY'NİN VAHŞİ YOLCULARI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 6 yıl önce
arkadaş veya dost kelimesi sizin için ne anlama geliyor bilemiyorum ama aşagılama anlamına geldigini bunca yıldır ilk olarak sizden duyuyorum inanın.hiçbir art niyet düşünmeden sarfettigim bir kelimeydi.netten arkadaş kelimesinin anlamına bakabilirsiniz.merak etmeyin bu ülkede sadece havacı siz degilsiniz.ben de 15 yıldır bir havayolu şirketinde calısıyorum,merak etmeyin en az sizin kadar da havacılık bilgim var ve birkac kez de uctum jnb ve cpt ye de.ben size karşı nazık bir ifade kullanmama ragmen sizin bana yapmıs oldugunuz yakıştırma hoş degil.arkadasım kelimesinin anlamına yeni anlamlar katmışsınız gerçekten bravo size...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
arkadaşım diye başlamak sanırım bir aşağılama cümlesi ! Sanırım havacılıkla ilgin bilgin pek yok ? Bence time-table ları iyi incele yada bir bilene sor yoksa yanlış yere çok pahalıya uçarsın arkadaşım !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
JNB ve CPT nin haritada yerini bilmiyen kisiler burada yorum yapmaya kalkiyorlar.ne hallere dustu bu site.allah sonumuzu hayretsin.benim site yoneticilerine onerim guvenlik kodu bolumundeki rakamlari iptal edip havacilik ve cografya ile ilgili sorular sormalari ve bunlara dogru cevap verenlerin yazilarini yayinlamalari.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
eğer varsa mümkün bence, arkadaşın bir bildiği olmalı diye düşünüyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000