23 Nisan 2016, Cumartesi 19:29:09

THY'nin uçan şefi intihar etti

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-JFK seferinde görev yapan DO&CO çalışanı flying şef, New York'ta kendini asarak intihar etti.
  • Arkadaşın intiharı birçok kişi için isyan sebebi olmuş,bazıları için kıyaslama sebebi olmuş,bazıları içinse eleştri sebebi olmuş,bilseydi acaba böyle olacağını intihar edermiydi yda bunun için mi intihar etti bilinmez,zaten sebebinin bilinmesi de imkansız çünkü bunu cevaplıyacak tek kişi kendisi ama o da mümkün değil tabii,ama benim tahminim intiharının burda yazılanlarla hiç ilgisi yoktur...
  • Kardeşim benim seni hep güler yüzünle hatırlayacağım. Hava alanın önünde ki köpekle sandiviçini paylaşırken görmüştüm bir keresinde seni gözümün önüne hep aynı sahne geliyor. Keşke diyorum kaderin farklı olsaydı biraz. Keşke ben de senin kadar insan olabilseydim. Sen şimdi cennetten bize bakacaksın ve bir gün öbür dünyada karşılaştığımızda senden özür dileyeceğim. Mekanın cennet olsun. Ailen biz Fsc lere ve fc lere emanet yolum her Bartın a düştüğünde gidip senin adına öpeceğim ellerini. Sen rahat uyu . Her duamın başında sen olacaksın. Daha çok dinleyeceğim insanları artık, ön yargılarımı daha çok dizginleyeceğim. İnsanlıktan sınıfta kaldık biz bugun. Çok üzgünüm. Başımız sağolsun.
  • Vefat edenlerin ardından hayır konusalim varsa bilen tanıyan güzel anılarını anlatsın rahmet dileyelim.Inna lillahi ve inna ileyhi raciun(Allah'tan geldik ve ona döneceğiz.)
  • Allah aşkına kendinize gelin. Bir can gitti siz nelerin peşindesiniz. Bırakın şirketleri, prosedürleri, aranızda ki çatışmaları vs. Kardeşimizin ruhuna fatiha okuyun...!!!

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-JFK seferinde görev yapan DO&CO çalışanı flying şef, New York'ta kendini asarak intihar etti.

21 Nisan'daki TK 11 sefer sayısıyla yapılan İstanbul-JFK seferinde görev yapan ve adının C.Ö. olduğu öğrenilen uçan şef, New York'ta THY ekibinin konakladığı otelde kendini astı.

Edinilen bilgiye göre; New York'a inen THY ekibi konaklamak üzere otele geçti. Odalarına çekilen ekip sabah arkadaşları C'yi göremedi. Kahvaltıya inmeyen C.Ö'yü odayı temizlemek için giren görevlilerin bulduğu öğrenildi. Banyoda iple kendini asana C.Ö'nün hayatını kaybettiği belirlendi.

Arkadaşları C.Ö'nün kendini astığını öğrenen arkadaşları şok geçirdi.

İntihar eden C.Ö'nün 'hakkınızı helal edin' notu bıraktığı öğrenildi.

Öte yandan New York polisinin THY ekibinin ifadesine başvurduğu için dönüş seferinin gecikmeye uğrayacağı ve THY'nin de yeni uçucu ekip planlayacağı kaydediliyor.

©AirportHaber

THY'nin uçan şefi intihar etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (227)

bitsin artık ~ 2 yıl önce
Arkadaşın intiharı birçok kişi için isyan sebebi olmuş,bazıları için kıyaslama sebebi olmuş,bazıları içinse eleştri sebebi olmuş,bilseydi acaba böyle olacağını intihar edermiydi yda bunun için mi intihar etti bilinmez,zaten sebebinin bilinmesi de imkansız çünkü bunu cevaplıyacak tek kişi kendisi ama o da mümkün değil tabii,ama benim tahminim intiharının burda yazılanlarla hiç ilgisi yoktur...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fsc girl ~ 2 yıl önce
Kardeşim benim seni hep güler yüzünle hatırlayacağım. Hava alanın önünde ki köpekle sandiviçini paylaşırken görmüştüm bir keresinde seni gözümün önüne hep aynı sahne geliyor. Keşke diyorum kaderin farklı olsaydı biraz. Keşke ben de senin kadar insan olabilseydim. Sen şimdi cennetten bize bakacaksın ve bir gün öbür dünyada karşılaştığımızda senden özür dileyeceğim. Mekanın cennet olsun. Ailen biz Fsc lere ve fc lere emanet yolum her Bartın a düştüğünde gidip senin adına öpeceğim ellerini. Sen rahat uyu . Her duamın başında sen olacaksın. Daha çok dinleyeceğim insanları artık, ön yargılarımı daha çok dizginleyeceğim. İnsanlıktan sınıfta kaldık biz bugun. Çok üzgünüm. Başımız sağolsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mka ~ 2 yıl önce
Vefat edenlerin ardından hayır konusalim varsa bilen tanıyan güzel anılarını anlatsın rahmet dileyelim.Inna lillahi ve inna ileyhi raciun(Allah'tan geldik ve ona döneceğiz.)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emrah ~ 2 yıl önce
Allah aşkına kendinize gelin. Bir can gitti siz nelerin peşindesiniz. Bırakın şirketleri, prosedürleri, aranızda ki çatışmaları vs. Kardeşimizin ruhuna fatiha okuyun...!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000