18 Şubat 2017, Cumartesi 18:07:56

THY'nin Toronto uçağında bomba alarmı

Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul-Toronto seferini yapan uçağında üzerinde bomba yazısı bulundu. Uçakta arama yapılıyor.
  • Bunu yapan bence denyo bi yolcudur.eglence olur biraz diyodur belki ama bilmiyorki havacılık sekterunun ciddiyetini ve emniyetin onemini
  • Thy de bütün bölümlerde işçi denetimi varmış doğrumudur
  • Bu haber gunlerce yayinda kalacak . Haberi olaydan sonra ojuyqn ojuyucu " birazdan havalanacak" ifadesi den ne anlayacak ? Hangi zamani referans alacak ?
  • Bir sürü ihmal var hangisinden başlayayım Birincisi o tuvaletin security Check ini yapan arkadaş tam yapamamış Hadi yaptı diyelim kapıyı kitleyip ok vermiş mi Hadi verdi diyelim kapılar kitlendikten sonra yolcu içeri alınmıyor Hadi geldi birisi not bırakmak için kapıyı dışarıdan açtı ekipten ya da yolcudan illa ki gören olur Ekipten birisi ya da yolcu bıraktı ne yazık ki :/

Türk Hava YollarI'nın (THY) bugün gerçekleştireceği İstanbul-Toronto uçağında bomba notu bulundu.

TK17 sefer sayısı ile İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Kanada'nın Toronto kentine gitmek üzere hazırlık yapan TC-LJH kuyruk tescilli Boeing B777-300ER tipi uçağa push back yapılmaya başlandı.

Bu sırada uçak tuvaletinin duvarında "Bomb to Toronto" yazısı görüldü. Uçak park yerine geri döndü. Uçakta ve yolcu bagajlarında arama yapılıyor.

19.05 Güncellendi | Uçakta yapılan aramada tehlikeye neden olabilecek herhangi bir unsura rastlanmadığı, ancak uçağın seferden çekildiği öğrenildi. Toronto uçağı birazdan havalanacak. 

AirportHaber

THY'nin Toronto uçağında bomba alarmı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

Destekisyen ~ 1 yıl önce
Bunu yapan bence denyo bi yolcudur.eglence olur biraz diyodur belki ama bilmiyorki havacılık sekterunun ciddiyetini ve emniyetin onemini

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy ~ 1 yıl önce
Thy de bütün bölümlerde işçi denetimi varmış doğrumudur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
O ne la ~ 1 yıl önce
Yine hangi şehir efsaneleri dolaniyor ortalarda
birazdan ~ 1 yıl önce
Bu haber gunlerce yayinda kalacak . Haberi olaydan sonra ojuyqn ojuyucu " birazdan havalanacak" ifadesi den ne anlayacak ? Hangi zamani referans alacak ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Canıtın ~ 1 yıl önce
Bir sürü ihmal var hangisinden başlayayım Birincisi o tuvaletin security Check ini yapan arkadaş tam yapamamış Hadi yaptı diyelim kapıyı kitleyip ok vermiş mi Hadi verdi diyelim kapılar kitlendikten sonra yolcu içeri alınmıyor Hadi geldi birisi not bırakmak için kapıyı dışarıdan açtı ekipten ya da yolcudan illa ki gören olur Ekipten birisi ya da yolcu bıraktı ne yazık ki :/

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vaaaay ~ 1 yıl önce
Dedektifler çoğalmış

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000