02 Ocak 2011, Pazar 10:00:32

THY'NİN SON TALİHLİLERİ

THY 2010 yılı son yolcusu ve 2011 yılı ilk yolcusuna dış hat gidiş dönüş bileti hediye etti.
  • helal olsun fatihe, yakışır kardeşime, kıskananlar çatlasın,herkes de eteğindekileri döksün, sevmeyenleri de varmış-taş olsunlar :-) adam gibi adam dır.herkes onları, tüm ESB lileri sevdi kardeşim. zorla yorum yazdırdılar - alın yazdık. gün gelir sizin de haberiniz çıkarda çamur atıldığındA n'apçağınızı şaşırırsınız. herkes de biliyor bu dirayetli çalışkan genci. işte de bu da fatihe pozitif yorum. çamur atanlarda umurumuzda bile değiller.
  • Usta istersen araya girelimde Fatih seni evlat edinsin.Cici Baba dersin ha..Bu ne sevgiymiş arkadaş yaa..
  • FATIH MERE BEY MUDURUMUZDUR ONA DIL UZATANLAR ONCE KENDILERINE BAKSIN KESKE FATIH BEY 5degıl 10degıl 20sene once gelseydı adam gıbı adam fatıh bey allah utandırmasın
  • ne kadar da eminsin öyle sen gitmayesin!
Türk Hava Yolları 2010 yılı son yolcusu ve 2011 yılı ilk yolcusuna istedikleri yönde kullanabilecekleri dış hat gidiş dönüş bileti hediye etti.

İtalya'nın Bologna kentine gitmek için dün gece Atatürk Havalimanı'na gelen Domenico Federico, THY'nin 2010 yılındaki son yolcusu oldu.Kanada'nın Toronto kentinden gelen ve Kuveyt'e gidecek olan Hayes Kandise ise bu yıl THY'nin ilk yolcusu oldu. Uzun zamandır THY ile uçtuğunu belirten Kandise, "Uçağımı kaçırmıştım. 2011 yılının ilk yolcusu olmak benim için büyük sürpriz oldu. Bu yıl benim için güzel geçecek. Gelecek yıl da Türkiye'de olacağım ve 2012 yılının ilk yolcusu olacağım" dedi.

Her iki yolcuya THY İstasyon Müdürü Fatih Mere tarafından istedikleri yönde kullanabilecekleri dış hat gidiş dönüş bileti hediye edildi.


THY'NİN SON TALİHLİLERİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 7 yıl önce
helal olsun fatihe, yakışır kardeşime, kıskananlar çatlasın,herkes de eteğindekileri döksün, sevmeyenleri de varmış-taş olsunlar :-) adam gibi adam dır.herkes onları, tüm ESB lileri sevdi kardeşim. zorla yorum yazdırdılar - alın yazdık. gün gelir sizin de haberiniz çıkarda çamur atıldığındA n'apçağınızı şaşırırsınız. herkes de biliyor bu dirayetli çalışkan genci. işte de bu da fatihe pozitif yorum. çamur atanlarda umurumuzda bile değiller.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Usta istersen araya girelimde Fatih seni evlat edinsin.Cici Baba dersin ha..Bu ne sevgiymiş arkadaş yaa..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
FATIH MERE BEY MUDURUMUZDUR ONA DIL UZATANLAR ONCE KENDILERINE BAKSIN KESKE FATIH BEY 5degıl 10degıl 20sene once gelseydı adam gıbı adam fatıh bey allah utandırmasın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ne kadar da eminsin öyle sen gitmayesin!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000