08 Mart 2012, Perşembe 09:19:27

THY'NİN SOMALİ SEFERİ BATI MEDYASINDA...

The Guardian, THY'nin Somali'ye başlattığı uçak seferlerine ilişkin, "Bu uçuş, Somali'nin başkentinde yükselen istikrardaki güvenin ve Türkiye'nin etkili jeopolitik bir oyuncu olarak ortaya çıkmasının son sinyali oldu" yorumunu yaptı...
  • Yorumlarınızdan, devletimizin yöneticilerinin gerçekten çok saf ve bilgisiz olduğu anlaşılıyor. Bu zavallıların bu bilgiisizlik ve saflıklarının faturası bize çıkabilir. Onun için bunun önüne geçmek lazım. Sizlerin bu yöneticilere, özellikle Başbakana, Davutoğlu'na ve Binali Yıldırım ile Egemen Bağış'a danışman olarak atanmanız ve 24 saat yanlarında bulunmanız gerekir. Cep telefonlarınızı veya e-mail adreslerinizi, isim ve soyisimlerinizle lütfetseniz de, ben de sizi hemen önerebilsem. Haa bir de The Guardian'a da önerebilirim sizi, muhakkak ingilizceniz vardır.
  • SOMALİYİ YÜKSELEN DEĞER OLARAK GÖRMEK VE TANITMAYA ÇALIŞMAK HAKİKATEN EN BASİT ŞEKİLDE SAFLIKTIR. ÜLKE YILLARCA SÖMÜRÜLMÜŞ ŞİMDİDE ÇIKAR GRUPLARININ KİMİ DİNİ KİMİ IRKI KİMİDE PARAYI KULLANARAK ÇIKAR SAVAŞINA DEVAM ETMEKTEDİR. DÜNYADA SAHİLİ OLAN ÜLKELER VERİMLİ TOPRAKLAR. BUNLAR HEMEN HERÜLKEDE BULUNAN ÖZELLİKLER BE CANIM :) OLMAYANI YOK GİBİ. YAPILAN SAÇMALIKLARI MANTIK ÇERÇEVESİNE SIĞDIRMAYA ÇALIŞMAK NASIL DİMAĞYA AİTTİR? ÜLKE DÜNYA POLİTİKASINDA ÖNEMLİ YERE UÇAK SEFERLERİ İLE Mİ GELECEĞİZ? YAHU POLİTİKA VE EKONOMİ HAKKINDA HİÇMİ BİLGİNİZ YOK SİZİN? NERDE GÖRÜLMÜŞ UÇAK SEFERİ DÜZENLEMEKLE BÖLGESEL GÜÇ OLMAK? CEMAATCİ RÜYALARDA MI? ZAMAN KİM HAKLI KİM HAKSIZ KİM BİLGİLİ KİM CAHİL ORTAYA KOYACAKTIR. ÇOK TA DEĞİL HANİ 6AY YETERLİDİR.
  • bunlar kasikla veriri,kepceyle alir,merak etmeyin siz.yardim filan gozboyama
  • BALLI GEZİLERE HEP AYNI KİŞİLER GİDER YER İÇER GEZERLER THY YE NE FAYDALARI OLUR!!!!!!!!
Türk Hava Yolları'nın, Somali'ye uçak seferlerini başlatması İngiliz basınında da yer aldı. The Guardian gazetesi, "Bu uçuş, Somali'nin başkentinde yükselen istikrardaki güvenin ve Türkiye'nin etkili jeopolitik bir oyuncu olarak ortaya çıkmasının son sinyali oldu" diye yazdı.

İngiliz The Guardian gazetesi, THY'nin İstanbul'dan Somali'nin başkenti Mogadişu'ya gerçekleştirdiği uçuşun, ülkede yaşanan anarşi ve savaştan beri doğu Afrika dışından ilk uçuş olduğunu belirterek, "Bu Somali'nin başkentinde yükselen istikrardaki güvenin ve Türkiye'nin etkili jeopolitik bir oyuncu olarak ortaya çıkmasının son sinyali oldu" yorumunu yaptı. 
 
Haberde, komşu ülkelerden Somali'ye birçok özel uçuşun olduğu ancak bölge dışından ilk uçuşu gerçekleştiren havayolu şirketinin THY olduğu belirtilerek, bu uçuşun "Somali'nin başkenti tehlikeli bölge iddiasına meydan okumak isteyen" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın geçen sene gerçekleştirdiği Magadişu ziyaretinden sonra başladığı ifade edildi.

THY'NİN SOMALİ SEFERİ BATI MEDYASINDA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 6 yıl önce
Yorumlarınızdan, devletimizin yöneticilerinin gerçekten çok saf ve bilgisiz olduğu anlaşılıyor. Bu zavallıların bu bilgiisizlik ve saflıklarının faturası bize çıkabilir. Onun için bunun önüne geçmek lazım. Sizlerin bu yöneticilere, özellikle Başbakana, Davutoğlu'na ve Binali Yıldırım ile Egemen Bağış'a danışman olarak atanmanız ve 24 saat yanlarında bulunmanız gerekir. Cep telefonlarınızı veya e-mail adreslerinizi, isim ve soyisimlerinizle lütfetseniz de, ben de sizi hemen önerebilsem. Haa bir de The Guardian'a da önerebilirim sizi, muhakkak ingilizceniz vardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
SOMALİYİ YÜKSELEN DEĞER OLARAK GÖRMEK VE TANITMAYA ÇALIŞMAK HAKİKATEN EN BASİT ŞEKİLDE SAFLIKTIR. ÜLKE YILLARCA SÖMÜRÜLMÜŞ ŞİMDİDE ÇIKAR GRUPLARININ KİMİ DİNİ KİMİ IRKI KİMİDE PARAYI KULLANARAK ÇIKAR SAVAŞINA DEVAM ETMEKTEDİR. DÜNYADA SAHİLİ OLAN ÜLKELER VERİMLİ TOPRAKLAR. BUNLAR HEMEN HERÜLKEDE BULUNAN ÖZELLİKLER BE CANIM :) OLMAYANI YOK GİBİ. YAPILAN SAÇMALIKLARI MANTIK ÇERÇEVESİNE SIĞDIRMAYA ÇALIŞMAK NASIL DİMAĞYA AİTTİR? ÜLKE DÜNYA POLİTİKASINDA ÖNEMLİ YERE UÇAK SEFERLERİ İLE Mİ GELECEĞİZ? YAHU POLİTİKA VE EKONOMİ HAKKINDA HİÇMİ BİLGİNİZ YOK SİZİN? NERDE GÖRÜLMÜŞ UÇAK SEFERİ DÜZENLEMEKLE BÖLGESEL GÜÇ OLMAK? CEMAATCİ RÜYALARDA MI? ZAMAN KİM HAKLI KİM HAKSIZ KİM BİLGİLİ KİM CAHİL ORTAYA KOYACAKTIR. ÇOK TA DEĞİL HANİ 6AY YETERLİDİR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bunlar kasikla veriri,kepceyle alir,merak etmeyin siz.yardim filan gozboyama

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
BALLI GEZİLERE HEP AYNI KİŞİLER GİDER YER İÇER GEZERLER THY YE NE FAYDALARI OLUR!!!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000