20 Ocak 2016, Çarşamba 09:31:51

THY'nin Sivas uçağında isyan!

Türk Hava Yolları'nın Sivas-İstanbul seferini yapan uçağı 11 saatlik rötarla gece saat 00.55'de Atatürk Havalimanı'na indi. Yolcular isyan etti.
  • İnsanlara açıklama yapmıyorlar haklı insanlar. pilotlarda kendini bişey sanmayı bıraksınlar sizde işçisiniz maaşınız biraz fazla olabilir hint kumaşı değilsiniz. babanızın 200 milyarı varmıs sadece. O
  • bir de o uçakta tuvaletin paralı olduğunu düşünün, iyi para kazanırlardı
  • Yıl 2016 oldu Türkiye kar temizleme de yetersiz kalıyor. Helal olsun
  • Eğer haber doğruysa yolcunun uçağın içinde 7 saat bekletilmesi gerçekten olacak iş değil. Ama keşke yazar biraz daha araştırmacı gazetecilik yapıp gerçekten ne olduğunu bulsaydı ne güzel olurdu! (Sadece hayal kuruyorum).

Türk Hava Yolları'nın Sivas-İstanbul seferini gerçekleştiren TC-JFJ tescilli B737-800 tipi uçağı, kötü hava şartları ve kabin ekibinin değişmesi üzerine 11 saatlik rötar ile İstanbul Atatürk Havalimanı'na indi. 7 saat uçağın içinde beklediklerini belirten yolcular duruma tepki gösterdiler.

Uçağın içinde 7 saat bekletildiğini belirten Tacettin Keskin, "Uçağın esas pilotu bu uçağı kaldırmayıp şartlar kötü diyerek neden bizden sonraki uçağı kaldırıyor da bu uçağı diğer pilotlar kaldırıyor.

Bir hanımefendi sinir krizi geçirdi. Uçağın içinde 7 saat beklemek rehin olmak gibi bir şey oldu. Bize iptal edildi de demediler. Uçak kalkmıyor da demediler bekledik. Sonra bize söyledikleri pilotun problem yaşadığı diğer gelen uçakla değiştirilerek bizi 13 saat sonra Atatürk Havalimanı'na ulaştırdılar.
Uçağın içinde insanları 7 saat bekletirseniz insanları bir yere kadar sabır eder. Pilot şunu söylüyor. 10 dakika bekleyin kalkacağız. 20 dakika sonra kalkmayı bekliyoruz temizlenmeyi bekliyoruz. Pilot kesin bir şey konuşsa belki de bunların hiçbirini yaşamayacağız" diye konuştu.

"AMBULANS GELDİ"
Yolculardan Gülnaz Unutmaz ise, "THY Sivas'tan İstanbul'a geliyorduk. Saat 12.10 uçağına biletim vardı. Ancak bir türlü uçak hareket etmedi. Uçakta bekledik. Sonra salona alındık. Sonra tekrar uçağa alındık. Saatlerce bekletildik, uçağın içinde pilot sürekli '5 dakikaya 10 dakikaya pist açılacak. Kalkacağız' dedi. Fakat kalkmadı. Her seferinde yarım saat bir saat tekrarladı. Şarjlarımız bitti. Artık saatlerden de haber alamıyoruz. İptal dediler bizi bıraktılar. Bir genç kız fenalaştı. Ambulans geldi" ifadelerini kullandı. (NTV)

THY'nin Sivas uçağında isyan!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Çuvaldız ~ 2 yıl önce
İnsanlara açıklama yapmıyorlar haklı insanlar. pilotlarda kendini bişey sanmayı bıraksınlar sizde işçisiniz maaşınız biraz fazla olabilir hint kumaşı değilsiniz. babanızın 200 milyarı varmıs sadece. O

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İpek ~ 2 yıl önce
bir de o uçakta tuvaletin paralı olduğunu düşünün, iyi para kazanırlardı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Duygu ~ 2 yıl önce
Yıl 2016 oldu Türkiye kar temizleme de yetersiz kalıyor. Helal olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İğne ~ 2 yıl önce
O zaman git sen temizle kac km pisti
Yanlış. ~ 2 yıl önce
Eğer haber doğruysa yolcunun uçağın içinde 7 saat bekletilmesi gerçekten olacak iş değil. Ama keşke yazar biraz daha araştırmacı gazetecilik yapıp gerçekten ne olduğunu bulsaydı ne güzel olurdu! (Sadece hayal kuruyorum).

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000