25 Ağustos 2012, Cumartesi 17:23:15

THY'NİN SİTESİ HACKLENDİ

Bugün attıkları twitte Türk Hava Yolları'na hack tehditi savuran Anonymous Turkey grubu eylemlerini gerçekleştirdi. Türk Hava Yolları'nın internet sitesi an itibariyle erişime kapandı...
  • THY bitmiştir beyler!
  • 305 KİŞLİN HAVALİMANINDA YAPTIĞI AKLIMA GELİYOR ,KÜFÜR TÜKÜRÜK TEKMELEME VE ONLARA DESTEK OLACAK EŞKİYALIK YAPACAK BAŞKA KİM OLABİLİRDİ..
  • redhack yöneticileri parti kursa iktidar olur!..
  • THY yollarindan ucmak isteyen yabanci her zaman biletini lastminute.com-- expedia.com vs den alir.Siz merak etmeyin.It urur kervan yurur

Dünyanın önemli şirketleri için her zaman bir tehdit oluşturan ve dünyanın adından en çok söz ettiren hacker grubu Anonymous, Türk Hava Yolları'nı tehdit etmişti.

AirportHaber'in bugün duyurduğu haberde Anonymous'un Türkiye'deki kolu, mikro blog sitesi Twitter'daki sayfasından yaptığı açıklamada; "Türk Hava Yolları grevden dolayı attıkları işçileri tekrar işe aldı mı? Almadıysa ciddi bir mali zarara uğratmayı düşünüyoruz” demişti. 

İşte o twitin ardından geçen saatler sonrasında beklenen oldu ve Türk Hava Yolları'nın internet sitesi an itibariyle erişime kapandı. 
AirportHaber Anonymous Turkey'in tehditini okuyucularına böyle duyurmuştu;

THY'YE BÜYÜK TEHDİT

THY'NİN SİTESİ HACKLENDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (104)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
THY bitmiştir beyler!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
305 KİŞLİN HAVALİMANINDA YAPTIĞI AKLIMA GELİYOR ,KÜFÜR TÜKÜRÜK TEKMELEME VE ONLARA DESTEK OLACAK EŞKİYALIK YAPACAK BAŞKA KİM OLABİLİRDİ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
angutyus ~ 6 yıl önce
redhack yöneticileri parti kursa iktidar olur!..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cyberteroristler ve isbirlikciler ~ 6 yıl önce
THY yollarindan ucmak isteyen yabanci her zaman biletini lastminute.com-- expedia.com vs den alir.Siz merak etmeyin.It urur kervan yurur

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000