23 Haziran 2014, Pazartesi 11:05:40

THY'NİN SERÜVENİ TÜM DÜNYADA GÖSTERİLECEK

Türk Hava Yolları (THY), günlük operasyonunun bir prodüksiyon ekibi tarafından görüntülenmesine ilk kez izin verecek.
  • çekimde tecrübesi ,yabancı dili ve ahlakıyla saygıdeğer bir kaptan olan hakan turgutun olması gerektiğini düşüyorum...seninle gurur duyuyoruz...bir önceki çekimdede harikaydın...
  • Bence cekimlerde kesinlike Hakan Turgut Kaptan kisada olsa gösterilmeli. Adamin endami yeter :)
  • O degilde NGC yi sadece dogal yasam belgeseli yapan bi kanal oldugunu sananlar var
  • yetiskin bir 330 saatte diye baslar artik cumle

National Geographic Channel Turkey ve Türk Hava Yolları bugün, havayolunun günlük çalışmasının ilk kez kameralara açılacağını bir prodüksiyona başlayacaklarını duyurdu.

Bu işbirliği Türk Hava Yolları'nın transfer merkezinin arkasında yatan yoğun operasyonu izleyicilerle buluşturmak için NGC ve Türk Hava Yolları gibi iki şirketi bir araya getirdi. Medyatava'da yer alan habere göre; çalışmalarına yakın zamanda başlanacak olan yapım dünyada en fazla ülkeye uçuş sağlayan ve Skytrax Passenger Choice Ödülleri tarafından son üç yıldır Avrupa'nın en iyi havayolu şirketi ilan edilen Türk Hava Yolları'nın günlük operasyonunun perde arkasını mercek altına alacak.

Program önümüzdeki sonbahar aylarında National Geographic Channel ve Nat Geo People'da izleyici ile buluşacak. Ekim 2014'te tüm dünyadan gerçek insan hikayeleri üzerine odaklanan Nat Geo People'da kanalında, Kasım 2014'te Tise National Geographic Channel'da ekrana gelecek.   

Program, her gün yüzlerce uçağı güvenli bir şekilde havalandırmak ve dünyanın her yerine milyonlarca yolcu taşımak için ortaya konulan çalışmayı gözler önüne seriyor. İzleyiciler, gerek havada gerekse pistte birçok yolcuya hizmet vermenin getirdiği oldukça karmaşık bir trafiğe tanıklık edecek.

NGC, check-in kontuarından varışlara, kabin görevlilerinden gecikmelerin garanti olduğu bir dünyada vardiyalarla ilgilenen ekibe, pist görevlilerinden kayıp bagaj 'dedektiflerine' kadar THY'nin operasyonuna 360 derecelik bir bakış sunuyor. Program, sistemin sorunsuz işlemesini sağlayan Türk Hava Yolları çalışanlarının karşılaştıkları zorluklarla takım hâlinde ve nasıl başa çıktıklarının perde arkasını gözler önüne serecek. 

Program, Istanbul Atatürk Havalimanı'nda geçen bir hafta sonunu konu alacak. İzleyiciler tüm olan bitenin Nat Geo kameraları önünde gerçek zamanlı olarak yaşandığı programda karakterlerin olağandışı hayatlarına yakından tanık olacak.

THY'NİN SERÜVENİ TÜM DÜNYADA GÖSTERİLECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

arecibo ~ 3 yıl önce
çekimde tecrübesi ,yabancı dili ve ahlakıyla saygıdeğer bir kaptan olan hakan turgutun olması gerektiğini düşüyorum...seninle gurur duyuyoruz...bir önceki çekimdede harikaydın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Istek ~ 4 yıl önce
Bence cekimlerde kesinlike Hakan Turgut Kaptan kisada olsa gösterilmeli. Adamin endami yeter :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vox ~ 4 yıl önce
O degilde NGC yi sadece dogal yasam belgeseli yapan bi kanal oldugunu sananlar var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
yetiskin bir 330 saatte diye baslar artik cumle

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000