22 Ağustos 2014, Cuma 09:46:44

THY'NİN SERÜVENİ BELGESEL OLDU!

Türk Hava Yolları'nın 80 yılını anlatan bir belgesel hazırlandı. Belgesel bu akşam TRT1'de yayınlanacak.
  • belgeselde habom konuşulmadı. boşa harcanan mi,lyon dolarlar bedava uçurulan siyasilerden hiç bahsedilmedi. Bakırköy ve Küçükçekmece adliyeleri raflarındaki dosyalar hiç konuşulmadı. 305 kişi hiç geçmedi belgeselde. bende katılıyorum tam bir akp pofpoflaması...
  • Buyuyecez diye otogar yaptiniz limani. Gelisin tamam da personelden kar etme cabasi nedir.
  • Belgesel metni dahi tk jargonunda degil. Tk yolcularina misafir demez. Misafir kelimesi bir tür pegasus kelime oyunudur. Ozelikle kabin egitimlerinde yolcuya misafir denmesi şiddetle ustune basa basa olumsuz degerlendirilmisti.
  • Tk belgeseli olmamis bu. Rte ve saz arkadaslari pohpohlamasi olmus. Hazirlayan arkadaslar herhalde hic history channel ya da discovery hadi en olmadi nat.geo izlemiyorlar heralde. Insanlari kamera karsisina geçir konustur montajla birazda hukumet propogandasi yap ohh miss.

Milli havayolu Türk Hava Yolları için 80 Yılda Devr-i Alem adıyla bir belgesel hazırlandı. THY'nin dünü ve bugünün anlatılacağı belgeselde; tarihe geçmiş anlar, maceralar ve hedefler yer alacak.

Türk Hava Yolları'nın gökyüzündeki 80 yıllık serüvenini anlatan "80 Yılda Devr-i Alem" belgeseli, demirkuştan başlayarak tayyareye, oradan da uçağa uzanan inanç ve cesaretin öyküsünü anlatıyor. Belgesel 22 Ağustos Cuma, saat 22:45’te TRT 1 ekranlarında olacak.

İşte belgesel için hazırlanan tanıtım videosu:

THY'NİN SERÜVENİ BELGESEL OLDU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

her ne dense ~ 4 yıl önce
belgeselde habom konuşulmadı. boşa harcanan mi,lyon dolarlar bedava uçurulan siyasilerden hiç bahsedilmedi. Bakırköy ve Küçükçekmece adliyeleri raflarındaki dosyalar hiç konuşulmadı. 305 kişi hiç geçmedi belgeselde. bende katılıyorum tam bir akp pofpoflaması...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Buyuyecez diye otogar yaptiniz limani. Gelisin tamam da personelden kar etme cabasi nedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Belgesel metni dahi tk jargonunda degil. Tk yolcularina misafir demez. Misafir kelimesi bir tür pegasus kelime oyunudur. Ozelikle kabin egitimlerinde yolcuya misafir denmesi şiddetle ustune basa basa olumsuz degerlendirilmisti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Tk belgeseli olmamis bu. Rte ve saz arkadaslari pohpohlamasi olmus. Hazirlayan arkadaslar herhalde hic history channel ya da discovery hadi en olmadi nat.geo izlemiyorlar heralde. Insanlari kamera karsisina geçir konustur montajla birazda hukumet propogandasi yap ohh miss.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
şakacı ~ 4 yıl önce
sende belgeselde anlatılan sol zihniyet grubundansın zoruna gidiyor THY nin büyümesi harbi lazımı mı ? :)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000