26 Mayıs 2011, Perşembe 17:19:05

THY'NİN SENARYOSU ÇALINTI MI?

Türk Hava Yolları'nın geçtiğimiz günlerde çektiği videonun bir benzeri 2010 yılında Air New Zealand Havayolları tarafından çekildiği ortaya çıktı...
  • bu videonun bizimkiyle hic ilgisi yok muhalefet olmak icin yapilan haber
  • THY'nin MANU ile çekilen güvenlik videosundan bahsediliyor. Nerede ki bu video? Ben böyle bir güvenlik videosu görmedim.
  • KÖSTEK DEĞİL DESTEK TAM DESTEK
  • Yeni Zelanda Havayolları'nın videosu da reklam değil. Yolcuların dikkatini çekmek amacıyla cesur ve komik bir şekilde yapılmış bir EMNİYET videosudur. Bence THY'nin emniyet videosunun yapım çabaları başarısız. Sanki gösteriş yapmak amacıyla çekilmiştir.
 Türk Hava Yolları’nın sponsoru olduğu Manchester United’lı futbolcularla çektiği güvenlik videosunun bir benzeri geçtiğimiz sene Ağustos ayında Air New Zealand Havayolları tarafından yapıldığı ortaya çıktı.

Air New Zealand tarafından Boeing 737-300 tipi uçaklarda geçtiğimiz seneden bu yana gösterilen güvenlik videosunda Yeni Zelanda’da bulunan All Black isimli ünlü bir rugby takımının oyuncuları yer aldı.

İşte Türk Hava Yolları’nın yeni videosuna çok benzeyen Air New Zealand’ın güvenlik videosu...©AirportHaber.com
THY'NİN SENARYOSU ÇALINTI MI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 7 yıl önce
bu videonun bizimkiyle hic ilgisi yok muhalefet olmak icin yapilan haber

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
THY'nin MANU ile çekilen güvenlik videosundan bahsediliyor. Nerede ki bu video? Ben böyle bir güvenlik videosu görmedim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
KÖSTEK DEĞİL DESTEK TAM DESTEK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yeni Zelanda Havayolları'nın videosu da reklam değil. Yolcuların dikkatini çekmek amacıyla cesur ve komik bir şekilde yapılmış bir EMNİYET videosudur. Bence THY'nin emniyet videosunun yapım çabaları başarısız. Sanki gösteriş yapmak amacıyla çekilmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000