09 Şubat 2011, Çarşamba 12:01:31

THY'NİN SEKİZİNCİ HARİKASI (VİDEO)

Türk Hava Yolları'nın dün yedinci Boeing 777-300ER uçağını Türkiye'ye getirmesinin ardından 12 siparişten sekizincisi deneme uçuşunda görüntülendi.
  • her yerde yabanci personel aliniyor da pilotlar neden olmasin iyiki de alin di neydi o eski pilotlar asker talimi yaptiriyorlardi burunlarindan kilaldirmazlar sanki sirket calisani degil sirketin sahibi de digerleride onlarin usaklariymis gibi davriniyorlardi ben ce iyi oldu sirketin cehresi degisti
  • Cevap vermeye çalıştığın mesajın son 3 çümlesini okuyup anlamaya çalış. Biraz gayret ...
  • kimsenin küçümsediği yok senin dışında herkez gerçekleri görüyor durum 2 sene hesabı değil pilotlar bu uçaklar gelmeden hazır olmalıydı gelipte 777 lerin geldiği ilk seneleri hesap eden insanlar sizlere soruyorum peki filodaki diğer boeingden ve airbustan muhtelif uçaklar gelmeden yıllarca thy de yabancı pilotlar mı uçtu yoksa siz çok mu uyanık geçinen sözde zeki insanlarsınız 777 yıllardan beri olan bir uçak sorun pilotlarda değil daha öncesinde yeterli zemini hazırlayamayan thy de ve thy nin acziyetindedir
  • Tabiki kazandığı paraları nerde isterse orada harcar, çalışarak kazandı. Sanki Türkiyede hiç para harcamıyorlar!! Türkler yabancı markalara daha çok para harcarlar bu ülkede, yoksa hiç mi coca cola içmezler ve yabancı arabalara binmezler ve daha çok örnek olabilir !!?? Yabancı çalışanlarının maaşlar vergileri ve sigortaları bu meleketin kasasına girer haberin var mıydı?? Bu ödeneklerden kaç çalışamayan veya çalışmak istemeyen işsizlik maaşı alır bir düşün!!
2010 yılının son aylarından itibaren yeni sipariş ettiği geniş gövdeli Airbus 330 ve Boeing 777 tipi uçaklarını filosuna katmaya başlayan Türk Hava Yolları, siparişlerini teslim almaya devam ediyor.

Dün 14:30 itibariyle yedinci Boeing 777-300ER tipi uçağını Sabiha Gökçen Havaalanı’na indiren ve TC-JJK tescilini alan "Akdeniz" uçağının ardından TC-JJL tescili verilecek sekizinci uçağını dört gözle bekliyor.

Boeing şirketinin Seattle’da bulunan test merkezinde görüntülenen Türk Hava Yolları’nın sekizinci Boeing 777’si TC-JJL yapılacak boyamanın ardından İstanbul’a getirileceği belirtildi.

İŞTE THY'NİN SEKİZİNCİ HARİKASI


©AirportHaber.com ÖZEL
THY'NİN SEKİZİNCİ HARİKASI (VİDEO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 7 yıl önce
her yerde yabanci personel aliniyor da pilotlar neden olmasin iyiki de alin di neydi o eski pilotlar asker talimi yaptiriyorlardi burunlarindan kilaldirmazlar sanki sirket calisani degil sirketin sahibi de digerleride onlarin usaklariymis gibi davriniyorlardi ben ce iyi oldu sirketin cehresi degisti

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Cevap vermeye çalıştığın mesajın son 3 çümlesini okuyup anlamaya çalış. Biraz gayret ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
kimsenin küçümsediği yok senin dışında herkez gerçekleri görüyor durum 2 sene hesabı değil pilotlar bu uçaklar gelmeden hazır olmalıydı gelipte 777 lerin geldiği ilk seneleri hesap eden insanlar sizlere soruyorum peki filodaki diğer boeingden ve airbustan muhtelif uçaklar gelmeden yıllarca thy de yabancı pilotlar mı uçtu yoksa siz çok mu uyanık geçinen sözde zeki insanlarsınız 777 yıllardan beri olan bir uçak sorun pilotlarda değil daha öncesinde yeterli zemini hazırlayamayan thy de ve thy nin acziyetindedir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Tabiki kazandığı paraları nerde isterse orada harcar, çalışarak kazandı. Sanki Türkiyede hiç para harcamıyorlar!! Türkler yabancı markalara daha çok para harcarlar bu ülkede, yoksa hiç mi coca cola içmezler ve yabancı arabalara binmezler ve daha çok örnek olabilir !!?? Yabancı çalışanlarının maaşlar vergileri ve sigortaları bu meleketin kasasına girer haberin var mıydı?? Bu ödeneklerden kaç çalışamayan veya çalışmak istemeyen işsizlik maaşı alır bir düşün!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000