18 Aralık 2012, Salı 11:11:02

THY'NİN ŞAŞKINA ÇEVİREN YÜKSELİŞİ

THY, Gazze krizine rağmen Kasım ayında İsrail'de ulusal şirket El Al'ın ardından en çok yolcu taşıyan havayolu şirketi oldu..
  • yorumlarınızda tel_avıv teknıgı unutuyorsunuz bu meydanda thy'nın yolcu sayısı artarken teknıgınde ucakları zamanında kaldırma ve arıza durumlarındakı anı mudahalelerını ve dıger müşterı ucaklarına verdıgı hızmetlerıde hesaba katalım.telavıv meydanında thy teknık bır numaradır.tum yorumculara saygılar.
  • Geçen hafta İsrailliler ofisi basınca Telaviv müdürünün bakan torpilinden girip trilyonluk mal varlığından çıkmışlardı ama iş bilgisi konusunda yorum yoktu.Demek adam işini bilen çalışkan biri ki diğer havayollarında düşüş varken özellikle LH %28 yolcu kaybı yaşarken,yolcu sayısını arttırıp ikinci sıraya yükseltmiş şirketini. Bu tür güzellikler nedense görülmez sadece menfi yorumlar prim getiriyor ???
  • aciz olan kızar.. daha da aciz olan bu kızgınlıkla yazar daha da acizi kim oldugunu gizler daha da acizi zaten yoktur. . .
  • el atından Tk dan ve diğer şirketlerden 40 üzeri kaptan ile anlaşıldığı kulağımıza geldi ...adamlar Tk nın ipini çekecek ler uçakları aldırıyorlar 2 yıla kamaz kendi şirketlerine katarlar benden demesi bekleyin Amerikadan ithal Cemo şirket gelior!..

Türk Hava Yolları, Gazze krizine rağmen Kasım ayında İsrail ulusal havayolu şirketi El Al'ın ardından İsrail'de en çok yolcu taşıyan ikinci havayolu şirketi oldu. Kasım'da 30 bin yolcu taşıyan THY'nın, ayrıca Tel Aviv-İstanbul hattında yolcu sayısını yüzde 7.56 arttırması dikkat çekti.

İsrail Hava Meydanları İdaresi tarafından yayımlanan rapora göre, Gazze krizi sırasında çoğu havayolu şirketinin aktivitesinde bir düşüş olmasına karşın THY'nin Tel Aviv-İstanbul hattında taşıdığı yolcu sayısı yüzde 7.56 oranında arttı.

Raporda İsrail'in ulusal havayolu şirketi El Al'ın Kasım ayında İsrail ile diğer ülkeler arasında 270 bin yolcu taşıdığı, bu rakamın geçen yılın eş dönemine göre yüzde 4.99 bir gerilemeye işaret ettiği belirtildi. Aynı ayda THY'nin ardından üçüncü sırada bulunan Alman Lufthansa yolcularının sayısı da, yüzde 28 düşüşle 26 bin 426'ya indi.

"ETKİLEYİCİ"

Bu arada Yedioth Ahronoth gazetesinin haberine göre, THY, tüm yıl için de 'etkileyici' rakamlara ulaşarak Tel Aviv ile İstanbul arasında taşıdığı yolcuların sayısını yüzde 8.92 artırdı.

Haberde ayrıca, İsrail'den uçuş destinasyonlarına ilişkin rakamlara da dikkat çekildi. Buna göre, İsrail-Türkiye rotasında seyahat eden yolcuların esas destinasyonları itibariyle Türkiye, ABD, Rusya, İngiltere, Almanya, Fransa ve İtalya'nın ardından yedinci sırada yer aldı, ancak bu altı ülkeye giden yolcuların sayısı azalırken Türkiye'ye gidenler ise yüzde 32.2 yükseldi. (Haberler)

THY'NİN ŞAŞKINA ÇEVİREN YÜKSELİŞİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

donanımlı teknık ~ 5 yıl önce
yorumlarınızda tel_avıv teknıgı unutuyorsunuz bu meydanda thy'nın yolcu sayısı artarken teknıgınde ucakları zamanında kaldırma ve arıza durumlarındakı anı mudahalelerını ve dıger müşterı ucaklarına verdıgı hızmetlerıde hesaba katalım.telavıv meydanında thy teknık bır numaradır.tum yorumculara saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şaşırtıcı ~ 5 yıl önce
Geçen hafta İsrailliler ofisi basınca Telaviv müdürünün bakan torpilinden girip trilyonluk mal varlığından çıkmışlardı ama iş bilgisi konusunda yorum yoktu.Demek adam işini bilen çalışkan biri ki diğer havayollarında düşüş varken özellikle LH %28 yolcu kaybı yaşarken,yolcu sayısını arttırıp ikinci sıraya yükseltmiş şirketini. Bu tür güzellikler nedense görülmez sadece menfi yorumlar prim getiriyor ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ham meyva ~ 6 yıl önce
aciz olan kızar.. daha da aciz olan bu kızgınlıkla yazar daha da acizi kim oldugunu gizler daha da acizi zaten yoktur. . .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bekle bekle yeni şirket geiyor ~ 6 yıl önce
el atından Tk dan ve diğer şirketlerden 40 üzeri kaptan ile anlaşıldığı kulağımıza geldi ...adamlar Tk nın ipini çekecek ler uçakları aldırıyorlar 2 yıla kamaz kendi şirketlerine katarlar benden demesi bekleyin Amerikadan ithal Cemo şirket gelior!..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000