04 Nisan 2009, Cumartesi 08:56:18

THY'nin Sao Paulo uçuşları yarın başlıyor

THY'nin 5 Nisan 2009 tarihi itibarıyla İstanbul-Dakar-Sao Paulo-Dakar-İstanbul seferleri başlıyor...
  • 08 NİSAN'DA SAO PAOLO'YA UÇACAK OLAN UÇAK NEREDEYSE BOŞ UÇACAK.BUNA RAĞMEN FİYATLAR 1600TL.İNDİRİM YAP UÇAK BOŞ GİTMESİN GÜNAH DEĞİLMİ.İLK GİDEN UÇAKTA KAÇ TANE BİLETLİ YOLCU VARDI ARAŞTIRIN BAKALIM.YANİ CEBİNDEN ÖDEMİŞ KAÇ KİŞİ VARDI. KAMU KURULUŞU GİBİ YÖNETİLEN BİR ŞİRKETTEN ÇOK ŞEY BEKLEMİYECEKSİNİZ.DOĞRULARI SÖYLÜYORUZ HERZAMAN BİRİLERİ RAHATSIZ OLUYOR.ALIŞTIK ARTIK.SORUN DEĞİL...
  • 28 bc 100yc ilk gun yolcu sayıları... baslangıc icin hic de fena degil..
  • Belli ki THY na sonradan gelmiş arkadaşlar körü körüne savunmak zorunda kalıyorlar. E onlarda mecbur tabii. Hat açmadan önce neredeyse 1 sene hat araştırması yapılır. Karlılık ondan sonra hesaplanır. THY yine körün taşı gibi hat seçmiş gibime geliyor. Çok hat açmak değil karlılık önemlidir. Sao Paulo hattı Amerika da ve belli avrupa şehirlerinden turistin geldiği yerdir. Türkiyeden değil. Connection verecek yer de yok. Umarım kazanır.
  • Ben bir Türk evladı olarak THY ile gurur duyuyorum ancak bi yandanda üzülüyorum.Türkiyede o kadar gurur duydugumuz şirketimiz var ancak çogu sadece avrupaya uçuyor.THY dışında asya afrika amerika güney amerikaya uçan hiç bir şirket yok.Ben artık diğer şirketlerinde akıllı yatırımlar yaparak büyümesini ve uçuş ağını geliştirmesini ümit ediyorum.Herşey TÜRKİYEM için :)

Türk Havayolları, yaz tarifesi kapsamında Dakar ve Sao Paulo seferlerine yarın başlıyor.

thy

THY'nin Sao Paulo uçuşları yarın başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 9 yıl önce
08 NİSAN'DA SAO PAOLO'YA UÇACAK OLAN UÇAK NEREDEYSE BOŞ UÇACAK.BUNA RAĞMEN FİYATLAR 1600TL.İNDİRİM YAP UÇAK BOŞ GİTMESİN GÜNAH DEĞİLMİ.İLK GİDEN UÇAKTA KAÇ TANE BİLETLİ YOLCU VARDI ARAŞTIRIN BAKALIM.YANİ CEBİNDEN ÖDEMİŞ KAÇ KİŞİ VARDI. KAMU KURULUŞU GİBİ YÖNETİLEN BİR ŞİRKETTEN ÇOK ŞEY BEKLEMİYECEKSİNİZ.DOĞRULARI SÖYLÜYORUZ HERZAMAN BİRİLERİ RAHATSIZ OLUYOR.ALIŞTIK ARTIK.SORUN DEĞİL...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
28 bc 100yc ilk gun yolcu sayıları... baslangıc icin hic de fena degil..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Belli ki THY na sonradan gelmiş arkadaşlar körü körüne savunmak zorunda kalıyorlar. E onlarda mecbur tabii. Hat açmadan önce neredeyse 1 sene hat araştırması yapılır. Karlılık ondan sonra hesaplanır. THY yine körün taşı gibi hat seçmiş gibime geliyor. Çok hat açmak değil karlılık önemlidir. Sao Paulo hattı Amerika da ve belli avrupa şehirlerinden turistin geldiği yerdir. Türkiyeden değil. Connection verecek yer de yok. Umarım kazanır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ben bir Türk evladı olarak THY ile gurur duyuyorum ancak bi yandanda üzülüyorum.Türkiyede o kadar gurur duydugumuz şirketimiz var ancak çogu sadece avrupaya uçuyor.THY dışında asya afrika amerika güney amerikaya uçan hiç bir şirket yok.Ben artık diğer şirketlerinde akıllı yatırımlar yaparak büyümesini ve uçuş ağını geliştirmesini ümit ediyorum.Herşey TÜRKİYEM için :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000