16 Şubat 2017, Perşembe 19:03:24

THY'nin Sabiha Gökçen uçağı AHL'ye indi

Türk Hava Yolları'nın (THY) Düsseldorf-İstanbul seferini yapan uçağı, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndaki arıza nedeniyle AHL'ye iniş yaptı.
  • Alternate Ataturkmudur bu arkadaslarin? Yoksa sadece istanbul hava sahasinda TK yami alternate Ataturk veriliyor. Cifte standartin dibi
  • Uçağın AHL iniş sebebini sabiha da çalışan herkes gayet iyi biliyor ama nedense ağzı olan konuşuyor. VIP... Eyvallah pistte de arızalar yaşanıyor bu da aşikar ama bu uçağın divert etme nedeni belli. İnişlere izin verilmedi ve yakıt kritiğine girdi. Hepsini geçtik de bunun haber değeri nerede acaba?
  • Lan bunun icin haber yapiyonuz ya........
  • pilotaj eğitimi 400 bin te le olmuş!!! haberiniz var mı?

Türk Hava Yolları'nın (THY) Almanya'nın Düsseldorf kentinden havalanarak İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na hareket eden uçağı Atatürk Havalimanı'na iniş yaptı.

TK1534 sefer sayısı ile havalanan THY'nin TC-JPA kuyruk tescili Airbus A320 tipi uçağı, Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yaşanan arıza nedeniyle pisti pas geçmek zorunda kaldı.

THY uçağı Atatürk Havalimanı'na inme kararı aldı ve az önce AHL'ye iniş gerçekleştirdi. Öte yandan Sabiha Gökçen'deki arızanın giderildiği öğrenildi.

THY'nin Sabiha Gökçen uçağı AHL'ye indi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

FO ~ 1 yıl önce
Alternate Ataturkmudur bu arkadaslarin? Yoksa sadece istanbul hava sahasinda TK yami alternate Ataturk veriliyor. Cifte standartin dibi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
come on hoca ~ 1 yıl önce
Uçağın AHL iniş sebebini sabiha da çalışan herkes gayet iyi biliyor ama nedense ağzı olan konuşuyor. VIP... Eyvallah pistte de arızalar yaşanıyor bu da aşikar ama bu uçağın divert etme nedeni belli. İnişlere izin verilmedi ve yakıt kritiğine girdi. Hepsini geçtik de bunun haber değeri nerede acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazik ~ 1 yıl önce
Lan bunun icin haber yapiyonuz ya........

Yanıtla

Kalan karakter 1000
o değil de ~ 1 yıl önce
pilotaj eğitimi 400 bin te le olmuş!!! haberiniz var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000