29 Ocak 2015, Perşembe 11:00:41

THY'NİN POLONYA SEFERLERİ ARTIRILACAK

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "THY'nin Polonya'ya uçuş sayısının kısa bir zaman içerisinde artırılması konusunda Polonya ile mutabakata vardık" dedi.
  • Cok iyi olur
  • Polonya makamlarından izin alınsa WAW daily 2 değil 3 de olur. Krakow da maalesef izinler sebebiyle verilmiyor. İnşallah çözülmesine vesile olur. Hindistan ve Çin tarafında da inşallah birşekilde kısıtlamalar aşılır.. Daha uçulacak çook yer var Çin ve Hindistan pazarında.
  • Polonya halki ile tanismak ve daha siki fiki olmak istiyoruz.
  • Sayın Bakan'ım, benzer ziyaretleri Çin ve Hindistan'a da bekliyoruz. Buralardaki tıkanıklığı ancak siyasetçilerimiz çözebilir.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Gülermak AŞ'nin İtalyan ve Polonyalı ortaklarıyla birlikte konsorsiyum liderliğini üstlendiği Varşova Metrosu II. Etabı'nı incelemek, Polonya Başbakan Yardımcısı ve Ekonomi Bakanı Janusz Piechocinski ile temaslarda bulunmak, Türkiye-Polonya İş Konseyi'nin düzenlediği akşam yemeğinde üst yöneticilerle (CEO) bir araya gelmek üzere Varşova'ya geldi.

Nihat Zeybekci, THY'nin Polonya'ya uçuş sayısının kısa bir zaman içerisinde artırılması konusunda Polonya ile mutabakata vardıklarının altını çizdi.

Uçuş sayısına ilişkin detaylar henüz netlik kazanmazken, ilerleyen dönemlerde artırılan uçuşlarla ilgili açıklama yapılması bekleniyor.

 

THY'NİN POLONYA SEFERLERİ ARTIRILACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Cok iyi olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Polonya makamlarından izin alınsa WAW daily 2 değil 3 de olur. Krakow da maalesef izinler sebebiyle verilmiyor. İnşallah çözülmesine vesile olur. Hindistan ve Çin tarafında da inşallah birşekilde kısıtlamalar aşılır.. Daha uçulacak çook yer var Çin ve Hindistan pazarında.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Evet artsin ~ 3 yıl önce
Polonya halki ile tanismak ve daha siki fiki olmak istiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Sayın Bakan'ım, benzer ziyaretleri Çin ve Hindistan'a da bekliyoruz. Buralardaki tıkanıklığı ancak siyasetçilerimiz çözebilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000