29 Kasım 2016, Salı 19:58:18

THY'nin Phuket uçuşlarının detayları belli oldu

Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul-Phuket seferlerinin detayları belli oldu.
  • Phukete 3 kere gittim thy nin direk gitmesi için sabırsızlanıyordum, Ama Temmuz ayında uçuşlara başlamak ve dönüş uçuş saatinin sabah 5.30 da olması mantıksız bir şey, phuket te sezon ekim-kasım da başlar, uçuş saatlerini ne yapıp edip thy nin düzeltmesi lazım, yinede thy ile gurur duyuyorum.
  • Olaya gel twitterdan anket yapıp yeni hat belirleniyo, hey gidi hey!!
  • Arkadaslar yorumlarin cogunlugu uculacak olan seferlerin saati ile alakali ancak bu tk ile degil yerel otoritelerce alakali bir durum. Park yeri sikintisi oldugundan tk ya da yeni ucmaya baslayacak herhangi bir havayolunun bu ucusu gunduz saatlerine tekabul edecek sekilde icra etmesi mumkun degil.
  • Phuket son durak oradan nereye gidecek bu uçak yazık. Pattaya varken bizim kazmalar Phuket e gitmezler. Yazık para kaybı.

Türk Hava Yolları (THY), bu yaz duyurduğu yeni hatlar arasında yer alan Phuket uçuşlarının başlayacağı tarihi duyurdu.

İstanbul-Phuket uçuşları 17 Temmuz 2017 tarihinden itibaren gerçekleştirilecek. Pazartesi, Perşembe, Cumartesi ve Pazar olmak üzere haftada 4 gün icra edilecek uçuşlar TK172 ve TK173 sefer sayıları ile yapılacak.

İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan saat 14.30'da havalanacak THY uçağı, yerel saat ile 04.00'da Phuket'te olacak. Phuket'ten ise 05.30'da kalkış yapacak uçak 12.00'da İstanbul'da olacak.

Öte yandan THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, geçtiğimiz Cumartesi günü Twitter hesabından "THY Phuket'e uçsun mu?" anketi yapmış ve takipçilerinden yüzde 79'la evet oyu almıştı. 

Ekşi, Phuket uçuşlarının başladığını yine sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu;
 

THY'nin Phuket uçuşlarının detayları belli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (55)

Can ~ 2 yıl önce
Phukete 3 kere gittim thy nin direk gitmesi için sabırsızlanıyordum, Ama Temmuz ayında uçuşlara başlamak ve dönüş uçuş saatinin sabah 5.30 da olması mantıksız bir şey, phuket te sezon ekim-kasım da başlar, uçuş saatlerini ne yapıp edip thy nin düzeltmesi lazım, yinede thy ile gurur duyuyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BilalTatlı ~ 2 yıl önce
Olaya gel twitterdan anket yapıp yeni hat belirleniyo, hey gidi hey!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saatler hakkinda ~ 2 yıl önce
Arkadaslar yorumlarin cogunlugu uculacak olan seferlerin saati ile alakali ancak bu tk ile degil yerel otoritelerce alakali bir durum. Park yeri sikintisi oldugundan tk ya da yeni ucmaya baslayacak herhangi bir havayolunun bu ucusu gunduz saatlerine tekabul edecek sekilde icra etmesi mumkun degil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Son durak ~ 2 yıl önce
Phuket son durak oradan nereye gidecek bu uçak yazık. Pattaya varken bizim kazmalar Phuket e gitmezler. Yazık para kaybı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000