17 Aralık 2014, Çarşamba 11:31:41

THY'NİN OPERASYONLARI NASIL YÜRÜTÜLÜYOR?

Kapılarını ilk kez National Geographic Channel kameralarına açan Türk Hava Yolları’nın günlük operasyonu izleyiciyle buluşuyor.
  • Tgs ye alım varmı bilen yardımcı olabilirmi ??
  • Hersey gostermelik olacaktir. Cekildigi gun tum birimler genel mudurluk dahil TK15 e yonelmistir. Keske baska bir kanalda ayni saatte diger operasyonu cekseydi... Hele GOC un bir problem yasandigindaki durumunu gorseniz... Karar veremeyen, is bilmeyen yoneticilerini. Hele bir de Yilmaz varsa ...
  • Cok guzel. Bu gibi bir arastirmanin kamuoyuna sunulmasi harika cunku bu dunyanin en profesyonel en zamanla yarisilan islerinden biri. Umarim iyi bir is cikarmistir natgeo. Pazar izleyelim bakalim, saatlerimizi kuralim :)
  • Operacion da turgut kardesimiz kamera karsisindaydi beklioruz harekatin gozbebegini...

National Geographic Channel’ın, Türk Hava Yolları’nın günlük işleyişini kaydettiği “Inside: Türk Hava Yolları” belgeseli, 21 Aralık Pazar günü, saat 21:00’de Nat Geo People ekranlarına geliyor. Yapım, dünyada en fazla ülke ve ayrıca en fazla enternasyonel destinasyona uçuş sağlayan ve Skytrax yolcu tercihleri sıralamasında son dört yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” seçilen Türk Hava Yolları’nın günlük operasyonunun perde arkasını mercek altına alıyor.

Nat Geo People’ın ardından National Geographic Channel ekranlarında da gösterime girecek yapım, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda geçen bir hafta sonunu konu alıyor. Tüm olan bitenin Nat Geo kameraları önünde gerçek zamanlı yaşandığı program, yaklaşık 13 saat süren Sao Paulo uçuşunda, tüm sınıflarda sunulan hizmetin detaylarından kabin ekibine, yolcu hizmetleri yetkilisinden bagaj görevlisine, vize ve pasaport kontrol memurundan, uçak bakım şefine kadar sistemin sorunsuz işlemesini sağlayan çalışanların günlük çalışmasını ekrana getiriyor.

National Geographic Channel Turkey Genel Yayın Yönetmeni Yadigar Belbüken konuyla ilgili olarak, “Kurgusuz, gerçek insan hikâyeleri üzerine konumlandırdığımız Nat Geo People kanalımızda Türk Hava Yolları gibi global bir markanın günlük operasyonunu hem Türkiye’ye hem de dünyaya tanıtacak olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu bağlamda, bizlere kapılarını açan Türk Hava Yolları’na çok teşekkür ederiz. Lokal hikâyelerin öneminin oldukça farkındayız ve izleyicilerimize Türkiye’den hikâyeleri bu ekranda görmeye devam edeceklerinin müjdesini vermek isteriz.” dedi.

Havaalanlarına akın eden binlerce yolcu, peronlara gönderilen tonlarca valiz, piste giren yüzlerce uçak… Bu, hiç şüphesiz dünya üzerindeki en heyecan verici, zorlu ve karmaşık işlerden biri.

Dışarıdan bakıldığında tıkır tıkır ve sakin yürüdüğü düşünülen işleyiş ile ilgili merak edilen tüm sorular bu yapımla yanıt bulacak. Belgesel bitiminde esas işleyişe vakıf olan izleyiciler ise uçmaya bir daha asla aynı gözle bakamayacak.

THY'NİN OPERASYONLARI NASIL YÜRÜTÜLÜYOR?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

acaba ~ 3 yıl önce
Tgs ye alım varmı bilen yardımcı olabilirmi ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Hersey gostermelik olacaktir. Cekildigi gun tum birimler genel mudurluk dahil TK15 e yonelmistir. Keske baska bir kanalda ayni saatte diger operasyonu cekseydi... Hele GOC un bir problem yasandigindaki durumunu gorseniz... Karar veremeyen, is bilmeyen yoneticilerini. Hele bir de Yilmaz varsa ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Cok guzel. Bu gibi bir arastirmanin kamuoyuna sunulmasi harika cunku bu dunyanin en profesyonel en zamanla yarisilan islerinden biri. Umarim iyi bir is cikarmistir natgeo. Pazar izleyelim bakalim, saatlerimizi kuralim :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Operacion da turgut kardesimiz kamera karsisindaydi beklioruz harekatin gozbebegini...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000