19 Nisan 2017, Çarşamba 15:10:31

THY'nin o uçağı yeniden havada

Geçtiğimiz yıldan itibaren havacılık ve turizm sektörünü etkisi altına alan kriz sonrası sektörde hareketlenme başladı.
  • Tebrikler .
  • Invest Turkey in realiteye donusmesi icin ,Bizi yoneten iki uc kisiye , EYYY sozcugunu yasaklayacsksin, ha o zaman millet dusunur ..
  • Dış ülkelerin hepsine bağırıp çağırıyoruz,sonra da "Invest in Turkey".İronik.
  • Uçak 2 aydır sawda bakımdaydı

Geçtiğimiz yıldan itibaren havacılık ve turizm sektörünü etkisi altına alan kriz sonrası sektörde hareketlenme başladı.

2016'nın sonlarına doğru bazı uçaklarını yere indiren THY, yaz sezonunun başlamasıyla birlikte yeniden kanat çırpmaya başladı.

Antalya'da yere indirilen uçaklardan biri olan TC-JIZ kuyruk tescilli Airbus A330 tipi yolcu uçağının yeniden uçmaya başladığı öğrenildi.

Söz konusu uçağın yaklaşık 5 ay sonra uçuşlara başladığı kaydedildi.

THY'nin o uçağı yeniden havada

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (65)

O ~ 1 yıl önce
Tebrikler .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fargo ~ 1 yıl önce
Invest Turkey in realiteye donusmesi icin ,Bizi yoneten iki uc kisiye , EYYY sozcugunu yasaklayacsksin, ha o zaman millet dusunur ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ER ~ 1 yıl önce
Dış ülkelerin hepsine bağırıp çağırıyoruz,sonra da "Invest in Turkey".İronik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LR ~ 1 yıl önce
Pısırık,sükut,emre amade Türkiye mazide kaldı.Sesini duyuracak, haykıracaksın adaletsizliğe,tepeden bakanlara.Eyy Alamanya,Eyy Hollanda,eyy AVUSTURYA,EYY HAİNLER,EYY TÜRKİYE DÜŞMANLARI....
LR ye... ~ 1 yıl önce
ER nin yorumu çok yerinde. Eyy demekle olmuyor. Şaibeli seçimler yapıyoruz, kendine emreden kanuna aykırı hareket eden hakimler var. (evet çıkmış hayır çıkmış hiç dert değil, yeter ki şaibe olmasın) Hala adaletten mi söz ediyorsun komik olma! Türkiye hiç bir zaman emre amade olmadı şimdi olduğu kadar. Kime posta koyulduysa boynumuz bükük kaldık. Süleyman şah türbesini kendi toprağımızdan kaçırdık yahu korkudan! Askere çuval, Mavi marmara, rus uçağını düşürme... daha yüzlerce sayılır da bunlar en önemlileri. Hepsinde geri adım attık. O israilin özür filan dilemediği, iane gibi o yardımı yaptığını da dünya alem biliyor. Her taraf rezillik içinde. Şimdi köprü bilmemne de denmesin, onların tamamını alın teri vergilerimizle bize finanse ettirip yandaş müteahhitin cebine koyuyorlar. Bu kafayla gidin bakalım. Türkiye bu dönemde küçük düştüğü ve alay edildiği kadar başka hiç bir zaman olmadı, olamaz da.
Saw ~ 1 yıl önce
Uçak 2 aydır sawda bakımdaydı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000