24 Temmuz 2016, Pazar 20:43:37

THY'nin muhasebesinde deprem!

THY'de akşam saatlerinde yaşanan işten çıkarılmalarda en çok dikkat çeken departman finans bölümü oldu.
  • FETÖ soruşturmaları kapsamında gözaltı kararı verilen 2 bin 700 hâkim ve savcının mal varlığına tedbir konuldu. Hüseyin Avni Mutlu da tedbir istenen isimler arasında Ayni uygulama Muhasebe den postalanan feto culere de uygulansin lutfen , ayrica yurtdisinda gorevli muh sefleri ve mudurlerinin de sirkete verdigi zararlar Gen Md olur ile kaparilmis olanlar dahil sorumlu muh ve mud lerden tahsil edilsin
  • Haberturk te yeralan baslik ,,, darisi THY bilincli zarara ugratanlarin basina tez zamanda 3 bin 49 hakim ve savcının mal varlığına el konulması talep edildi 28 Temmuz 2016 Perşembe, 19:39:24Güncelleme: 19:58:40 FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında haklarında gözaltı kararı verilen 3 bin 49 hakim ve savcının mal varlıklarına el konulması talep edildi
  • THY Teftiste hic paralelci olmamasi ve kimsenin isten cikarilmamasi cok dusundurucu. YETKILILERI DUSUNMEYE DAVET EDIYORUM.
  • fetoyu hala taniyamamissiniz.feto eleman soktugu kurumlarda personellerinin en hassas en onemli noktalara yerlestirir her zaman.Simdi siz bana elemanlarini muhasebe elemani yaptigini ve THY TEFTIS KURULU gibi hassas onemli departmanda bir adet dahi paralelci olmadigini mi soyluyorsunuz.Buna kargalar bile guler.

THY, Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Kılıç ile birlikte bir çok başkan ve başkan yardımcısının da görevine son verdi.

THY'den gönderilen kısa mesaj ile Muhasebe Başkanı Hüseyin Bağrıyanık, Genel Muhasebe Başkan Yardımcısı Okan Siso, Finansman Başkanı Eyüp Işık ve Bilgi Teknolojileri Biletleme Çözümleri Başkanı Kerem Kızıltunç da görevlerinden alındı.

THY'de uçuş işletmede de çok sayıda çalışanın işine son verildiği öğrenildi.  250 civarında kabin memurunun işten çıkarıldığı belirtilirken işten çıkarılanlar arasında pilotların da bulunduğu kaydedildi.

Ayrıntılar netleştikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

AirportHaber

THY'nin muhasebesinde deprem!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (169)

Malvarligina tedbir ~ 2 yıl önce
FETÖ soruşturmaları kapsamında gözaltı kararı verilen 2 bin 700 hâkim ve savcının mal varlığına tedbir konuldu. Hüseyin Avni Mutlu da tedbir istenen isimler arasında Ayni uygulama Muhasebe den postalanan feto culere de uygulansin lutfen , ayrica yurtdisinda gorevli muh sefleri ve mudurlerinin de sirkete verdigi zararlar Gen Md olur ile kaparilmis olanlar dahil sorumlu muh ve mud lerden tahsil edilsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zararin Tazmini ~ 2 yıl önce
Haberturk te yeralan baslik ,,, darisi THY bilincli zarara ugratanlarin basina tez zamanda 3 bin 49 hakim ve savcının mal varlığına el konulması talep edildi 28 Temmuz 2016 Perşembe, 19:39:24Güncelleme: 19:58:40 FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında haklarında gözaltı kararı verilen 3 bin 49 hakim ve savcının mal varlıklarına el konulması talep edildi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teftis feto ~ 2 yıl önce
THY Teftiste hic paralelci olmamasi ve kimsenin isten cikarilmamasi cok dusundurucu. YETKILILERI DUSUNMEYE DAVET EDIYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FETO ~ 2 yıl önce
fetoyu hala taniyamamissiniz.feto eleman soktugu kurumlarda personellerinin en hassas en onemli noktalara yerlestirir her zaman.Simdi siz bana elemanlarini muhasebe elemani yaptigini ve THY TEFTIS KURULU gibi hassas onemli departmanda bir adet dahi paralelci olmadigini mi soyluyorsunuz.Buna kargalar bile guler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000