13 Ekim 2017, Cuma 17:09:53

THY'nin Montreal uçağı AHL'ye geri dönüyor

Türk Hava Yolları'nın (THY) TK35 sefer sayısı İstanbul-Montreal seferini yapan uçağı bir yolcunun rahatsızlanması nedeniyle geri dönme kararı aldı.
  • Hasta denilen yolu öldü. Neden saklaniyor?
  • Tam 9 saat havada tur attırlar. Sonuç kimse inmeden diğer ertesi güne yolcular geçti. Mağduriyetin tarihi yazıldı. Bu tip boşatlması olmayan uçaklar için kural olmalı. Madem inemiyor gittiği yere kadar gitmeli
  • Filodaki tum a330larda mi jettison yok acaba yani bunlar ozellikle amerika ucuslarina planlanmasa yerini doldurmak mumkun olmaz mi? B777ler ankara ya ucmaktan sıkılmıştir belki.
  • 7 saat 21 dakika sonra indi. gecmiş olsun

Türk Hava Yolları'nın (THY) TK35 sefer sayısı İstanbul-Montreal seferini yapan uçağında bir yolcu rahatsızlandı. 

Atatürk Havalimanı'ndan kalkış yaptıktan kısa süre sonra br yolcunun rahatsızlanması nedeniyle Atatürk Havalimanı'na geri dönme kararı aldı. 

TC-JOA kuyruk tescilli Airbus A330 tipi uçak, Şu anda Marmara Denizi üzerinde yakıt harcıyor. Uçağn kısa süre sonra AHL'ye iniş yapması bekleniyor.

THY'nin Montreal uçağı AHL'ye geri dönüyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

... ~ 9 ay önce
Hasta denilen yolu öldü. Neden saklaniyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok berbat ~ 9 ay önce
Tam 9 saat havada tur attırlar. Sonuç kimse inmeden diğer ertesi güne yolcular geçti. Mağduriyetin tarihi yazıldı. Bu tip boşatlması olmayan uçaklar için kural olmalı. Madem inemiyor gittiği yere kadar gitmeli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Merak ~ 9 ay önce
Filodaki tum a330larda mi jettison yok acaba yani bunlar ozellikle amerika ucuslarina planlanmasa yerini doldurmak mumkun olmaz mi? B777ler ankara ya ucmaktan sıkılmıştir belki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
misafir ~ 9 ay önce
7 saat 21 dakika sonra indi. gecmiş olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000