29 Kasım 2015, Pazar 16:11:10

THY'nin Miami uçağına kuş çarptı

Türk Hava Yolları'nın (THY), İstanbul-Miami seferini gerçekleştiren uçağına, Miami Havalimanı'na inişe geçtiği sırada kuş çarptı.
  • Ya THY. Sizi parayla simartmis veya sozden anlamiyosunuz. Be yorum yazan kisiler. Kus carpmasi cam patlamasi. Ne tehlikeler ne tehlikeler meydana gelecegini Dusunuyormusunuz. Bu kadar yaziyorum. Eger havaciysen. Bildigin bir mevzu bir konu varsa . Boyrun yazin. .lavbali ve alay edici hareketlerden Bulunmayin .Bu kose havacilarin kosesi. Serefli bir kose. Kariyer sahibi olanlari kosesi.
  • 29,5 Saat rotar yaptı bu uçak , bu yeni hat Thy ye bir beden büyük , yolculari bilgilendirme by rötarı yönetebilme kabiliyeti yerlerde . Zaten bir uçağı uçabilecek hale getirmekte 29,5 saatlerini alıyor
  • kalbi tamir edilebilirmi?
  • dunde benim arabaya carpti

Türk Hava Yolları'nın (THY) TK77 sefer sayılı dün gerçekleştirdiği İstanbul-Miami uçuşu sırasında uçağa kuş çarptı.

THY uçağı, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan yolcularını aldıktan sonra Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletindeki Miami kentine gitmek üzere havalandı.

Miami Havalimanı'na inişe geçen TC-JJI tescilli Boeing B777-300ER tipi uçağa kuş çarptı. Uçak sorunsuz bir şekilde Miami Havalimanı'na iniş yaptı. 

İstanbul'a gelecek yolcular, kuş çarpması nedeniyle oluşan rötardan dolayı otellere yerleştirildi.

©AirportHaber

THY'nin Miami uçağına kuş çarptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Hawaii ~ 3 yıl önce
Ya THY. Sizi parayla simartmis veya sozden anlamiyosunuz. Be yorum yazan kisiler. Kus carpmasi cam patlamasi. Ne tehlikeler ne tehlikeler meydana gelecegini Dusunuyormusunuz. Bu kadar yaziyorum. Eger havaciysen. Bildigin bir mevzu bir konu varsa . Boyrun yazin. .lavbali ve alay edici hareketlerden Bulunmayin .Bu kose havacilarin kosesi. Serefli bir kose. Kariyer sahibi olanlari kosesi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaan ~ 3 yıl önce
29,5 Saat rotar yaptı bu uçak , bu yeni hat Thy ye bir beden büyük , yolculari bilgilendirme by rötarı yönetebilme kabiliyeti yerlerde . Zaten bir uçağı uçabilecek hale getirmekte 29,5 saatlerini alıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pınar ~ 3 yıl önce
kalbi tamir edilebilirmi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
remzi ~ 3 yıl önce
dunde benim arabaya carpti

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Remzi'ye ~ 3 yıl önce
Öğrendiğimiz iyi oldu

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000