23 Mayıs 2016, Pazartesi 16:45:01

THY'nin Kayseri uçağında bomba alarmı

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Kayseri seferini gerçekleştirecek uçağının tuvaletinde bomba notu bulundu. Uçak kalkışını iptal etti.
  • bu olayın arkasından paralel yapı veya destekçisi Türkiye Ayağı Ce Ha Pe ÇIKACAKTIR!!!
  • Memur temizlikten sonra tuvalet okeyi nasıl vermiş hic mi dikkat etmemis hadi vermiş diyelim sonradan o not oraya konulmuşsa bunu yolcudan başka kim yapabilir ilginç doğrusu tartışılır
  • Yav bunu yapanı bir bulsam varya olacakları ben bile tahmin edemiyorum.
  • Ne kadar aşağılık insanlar yaşıyor aramızda. Bunları anne babaları nasıl eğitmişler de insan diye milletin arasına salmışlar yazık.

Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Kayseri'ye gidecek uçağı bomba şüphesiyle kalkışını iptal etti.

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre TK2014 sefer sayısı ile gerçekleştirilecek Kayseri uçuşu, TC-JGN kuyruk tescilli uçağın push-back yaptığı sırada kabin ekibi tarafından tuvalette bomba notu bulundu.

Bunun üzerine kalkışı iptal eden kokpit ekibi yetkililere haber vererek uçağı güvenli bir alana çekti. Yolcuların tahliyesinin ardından uçağa güvenlik ekipleri ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Yapılan aramalarda tehlikeye neden olacak bir unsura rastlanmadığı öğrenildi.

Seferin başka bir uçakla birazdan gerçekleştirilmesi bekleniyor. 

THY'nin Kayseri uçağında bomba alarmı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

paralel VEYA CHP ~ 2 yıl önce
bu olayın arkasından paralel yapı veya destekçisi Türkiye Ayağı Ce Ha Pe ÇIKACAKTIR!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cabin crew girl ~ 2 yıl önce
Memur temizlikten sonra tuvalet okeyi nasıl vermiş hic mi dikkat etmemis hadi vermiş diyelim sonradan o not oraya konulmuşsa bunu yolcudan başka kim yapabilir ilginç doğrusu tartışılır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komik... ~ 2 yıl önce
yolcudan başka kim yapabilir derken ? kabin ekibide yapabilir kendinizi neden hesaba katmıyorsunuz daha önce BKK uçağında olduğu gibi...
komik sensin.. ~ 2 yıl önce
Olasiliktan bahsetme bence kabin ekibi yapmaz demedim yapsa bugün ortaya çıkardı o merak etme gereken sorguya cekiliyorlar zaten yeterince ayrıca kimse işinden olacak yada sicilini bozacak kadar aklını yitirmemiştir..
Heeehee ~ 2 yıl önce
Saatlerce ifade verip yerleştirdiğin yolcuları indirip aranıp sorgulanıp şirketine zarar verip ki maaşını aldığın yer tüm prosedürleri bilip bunu yapabilecek kabin memuru olduğuna inanmıyorum. Orada emniyeti sağlayan benim bozan değil. Allahtan bir tane ruh hastası çıkmış hepimizin iş ahlakını profesyonelliğini çöpe atıyorsunuz yazıkkar olsun. Ayrıca o uçağa zarar vermek istese bir kabin memuru, o uçağın herşeyini heryerini bildiğinden bu yolu seçmez bir iç hattı hiç seçmez iki kere düşünüp yazın ayıptır zan altında bıraktıklarınıza
Ne.... ~ 2 yıl önce
Yav bunu yapanı bir bulsam varya olacakları ben bile tahmin edemiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Skeles ~ 2 yıl önce
Ne kadar aşağılık insanlar yaşıyor aramızda. Bunları anne babaları nasıl eğitmişler de insan diye milletin arasına salmışlar yazık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000