29 Nisan 2013, Pazartesi 14:32:49

THY'NİN KARARI İÇİN "SAPIKLIK" DEDİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, THY'deki değişen "ruj düzenlemesi" hakkında konuştu...
  • Eeee, evdekileri öcü gibi kapatırsanız, işteki bayanların, başkalarının karılarından kızlarından kırmızı rujlarından tahrik olursunuz...
  • La sizler ciddi misiniz ya? Kirmizi ruj daha dogrusu koyu rujlar zaten yasaklanmali! Neden biliyor musunuz? Ucaktaki herhangi bir basinc bosalmasinda eger maskeler dusmezse kabin gorevlileri sorun oldugunu dudaklarindan ve tirnaklarindan anlarlar. Dusunsenize onlar olurse yolculara ne olacak? Yanlis anlamayin ama millet olarak cok bos konusuyoruz bazen.
  • O zaman zulumun alasi vardi. Annen universite okusaydi devlet kurumunda calissaydi bak bakalim o zaman katisirlarmiydi katismaxlarmiydi.
  • şirkette herşey mükemmel sadece rujun rengi sıkıntıydı onu da hallettiler oh huzurla uyuyabilirim pardon ya 10 saat sonra yine uçuş var,malum dinlenme süreleri halledildi çünkü..Acaba bunu ortaya atarken arkadan nasıl şeyleri uygulamaya sokuyorlar..

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Türk Hava Yolları'nın kabin memurlarının rujlarıyla ilgili değişen yönetmelik üzerine görüş bildirdi.

"BUNUN ADI SAPIKLIKTIR"

THY'de kırmızı rujun yasaklanması kararını da değerlendiren Tekin, "Kırmızı ruj bundan sonra yasak THY'de... Yavaş yavaş. Rujdan başlarlar. Bunun izahı yok. Ona yasak getir, buna yasak getir. 30 yaşındaki bir kadının nasıl makyaj yapacağına ne zamandan beri kamu yöneticileri karar veriyor? Bir psikoloğa sormamız lazım. Bunun bir tek adı var, sapıklıktır" dedi.

THY'NİN KARARI İÇİN "SAPIKLIK" DEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

merhaba ~ 5 yıl önce
Eeee, evdekileri öcü gibi kapatırsanız, işteki bayanların, başkalarının karılarından kızlarından kırmızı rujlarından tahrik olursunuz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
km ~ 5 yıl önce
La sizler ciddi misiniz ya? Kirmizi ruj daha dogrusu koyu rujlar zaten yasaklanmali! Neden biliyor musunuz? Ucaktaki herhangi bir basinc bosalmasinda eger maskeler dusmezse kabin gorevlileri sorun oldugunu dudaklarindan ve tirnaklarindan anlarlar. Dusunsenize onlar olurse yolculara ne olacak? Yanlis anlamayin ama millet olarak cok bos konusuyoruz bazen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ozaman ~ 5 yıl önce
O zaman zulumun alasi vardi. Annen universite okusaydi devlet kurumunda calissaydi bak bakalim o zaman katisirlarmiydi katismaxlarmiydi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tabi ya =)) ~ 5 yıl önce
şirkette herşey mükemmel sadece rujun rengi sıkıntıydı onu da hallettiler oh huzurla uyuyabilirim pardon ya 10 saat sonra yine uçuş var,malum dinlenme süreleri halledildi çünkü..Acaba bunu ortaya atarken arkadan nasıl şeyleri uygulamaya sokuyorlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000