07 Şubat 2012, Salı 15:12:26

THY'NİN KAR ZARARI BÜYÜK

Balkanlardan gelen soğuk hava kütlesi en çok zararı Türk Hava Yolları'na verdi. Avrupa'yı da etkisi altına alan kar yağışı Türk Hava Yolları'nın 925 seferini iptal etmesine neden oldu.
  • Arkadaş TGS kar temizleme işlemlerinden mesul bir kuruluş değil. Kar temizleme işleri DHMİ tarafından yapılır, ha Sabiha için ayrı bir uygulama varsa bilemiyorum ama Atatürk'te adamlar aslanlar gibi temizledi birşey bırakmadı. TGS'yi savunmuyorum sonuçta elimde fırsat olsa ilk sıraya gircek benim ama adamların görevi değil ki o yaw, nedir bu gaddarlık...
  • saçmalayan arkadaslar..uçaklar hava durumu yüzünden kalkamadı.TGS yüzünden değil.
  • THY ve diğer hava yolu şirketleri daha çok zarar eder.TGS gibi işgüzar ve iş bilmeyen firmalara akraba diye iş verenler,zararı göz ardı ederler.Türkiyenin havayolu şirketlerinin en önemli merkezinde kar temizlemekten acizler. Yapmayorsan ,eline yüzüne bulaştırıp insanları perişan edeceksen ve firmalara zarar ettireceksen bu işi yapma ve bilene de engel olma.Kifayetsiz TGS
  • TGS de denen bır şirket kurdular ellerınr yuzlerıne bulaştırdılar seneyi devrıysi olmadan devamlı vukuat var yaaa nasıl bır şirket eee nedemişler AKRABANLA İŞ YAPMA KİMİNLE YAPARSAN YAP..
Türk Hava Yolları, 27 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında İstanbul ve varış noktalarındaki olumsuz hava şartları nedeniyle 454'ü dış, 471'i de iç hatlarda olmak üzere toplam karşılıklı 925 seferini iptal etti.

Meydana gelen iptaller nedeniyle uçuşlarını gerçekleştiremeyen 10 bin 500 yolcuya çeşitli otellerde konaklama imkanı sağlayan Türk Hava Yolları, rötarlar ve sefer iptalleri nedeniyle bekleyen yolcularına ise 16 bin civarında ikram hizmeti sundu.

Kötü hava şartları nedeniyle yaşanan maddi kayıplara ilişik hesaplamaların halen devam ettiğini açıklayan yetkililer, zararın faturasının yüksek olacağını belirttiler.
THY'NİN KAR ZARARI BÜYÜK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Misafir ~ 6 yıl önce
Arkadaş TGS kar temizleme işlemlerinden mesul bir kuruluş değil. Kar temizleme işleri DHMİ tarafından yapılır, ha Sabiha için ayrı bir uygulama varsa bilemiyorum ama Atatürk'te adamlar aslanlar gibi temizledi birşey bırakmadı. TGS'yi savunmuyorum sonuçta elimde fırsat olsa ilk sıraya gircek benim ama adamların görevi değil ki o yaw, nedir bu gaddarlık...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
saçmalayan arkadaslar..uçaklar hava durumu yüzünden kalkamadı.TGS yüzünden değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
THY ve diğer hava yolu şirketleri daha çok zarar eder.TGS gibi işgüzar ve iş bilmeyen firmalara akraba diye iş verenler,zararı göz ardı ederler.Türkiyenin havayolu şirketlerinin en önemli merkezinde kar temizlemekten acizler. Yapmayorsan ,eline yüzüne bulaştırıp insanları perişan edeceksen ve firmalara zarar ettireceksen bu işi yapma ve bilene de engel olma.Kifayetsiz TGS

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
TGS de denen bır şirket kurdular ellerınr yuzlerıne bulaştırdılar seneyi devrıysi olmadan devamlı vukuat var yaaa nasıl bır şirket eee nedemişler AKRABANLA İŞ YAPMA KİMİNLE YAPARSAN YAP..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000