15 Ekim 2010, Cuma 14:16:07

THY'NİN KABİNİ BÖYLE YERLEŞTİRİLDİ

Türk Hava Yolları’nın Airbus’tan aldığı ve iddialı bir iç tasarıma sahip olan A330-300 tipi uçağı kabin içi dönüşümü internette büyük ilgi görüyor.
  • kabin kendi başına uçabiliyor ise tebrikler.siz mutfağı sormayın masalara bakın.daily motion kanalıyla.komik şeyler bunlar.et nerden geliyor soran var mı.görünen sadece vitrin.afiyet olsun.
  • kendini yazmakla gorevli sanan bazi yorumcular sallamislar yine dikkate bile almayin takdiri bilmeyen taktir de edilemez
  • uçak çok şık olmuş, uçuş korkusu olanların bile uçası gelir,iç mekanda seçilen renklerde çok zevkli ve uyumlu. Ancak kuyruktaki yeni logo çok zevksiz ve sırıtıyor eski logo daha iyidi.
  • iyi guzel de neden acaba iki ucaga iki farkli tasarim ? THY acaba ne zaman filo ici konfigurasyon ve design konusunda bir butunluk uzerinde yogunlasacak? Yine carsamba pazari gibi, ucaktan ucaga her kabin bambaska,... yeni ucaklari bari hepsini bir tut Ikram iyi, kabin hizmetleri berbat - bari yolculara her ucakta ayni kabin ekipmani ver, degil mi? yoook ... resimlerde reklamlarda baska sey goster ucmaya gelince baska sey, yolcu boyle tutulmaz, tepsiye koydugun iki kofteye kanmaz...

Türk Hava Yolları tarafından fabrika çıkışlı olarak alınan Airbus 330-300 tipi yolcu uçaklarının ikisi Türkiye'ye geldi.

Uçakların kabin içi dönüşümünün görüntüleri de havacılar tarafından ilgiyle izleniyor...

İŞTE THY'NİN FİLOSUNA YENİ KATILAN "TOPKAPI (TC-JNH)" VE "KONAK (TC-JNI)" ADLI UÇAKLARIN KABİN İÇİ DÖNÜŞÜM GÖRÜNTÜLERİ:

THY'NİN KABİNİ BÖYLE YERLEŞTİRİLDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
kabin kendi başına uçabiliyor ise tebrikler.siz mutfağı sormayın masalara bakın.daily motion kanalıyla.komik şeyler bunlar.et nerden geliyor soran var mı.görünen sadece vitrin.afiyet olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
kendini yazmakla gorevli sanan bazi yorumcular sallamislar yine dikkate bile almayin takdiri bilmeyen taktir de edilemez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
uçak çok şık olmuş, uçuş korkusu olanların bile uçası gelir,iç mekanda seçilen renklerde çok zevkli ve uyumlu. Ancak kuyruktaki yeni logo çok zevksiz ve sırıtıyor eski logo daha iyidi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
iyi guzel de neden acaba iki ucaga iki farkli tasarim ? THY acaba ne zaman filo ici konfigurasyon ve design konusunda bir butunluk uzerinde yogunlasacak? Yine carsamba pazari gibi, ucaktan ucaga her kabin bambaska,... yeni ucaklari bari hepsini bir tut Ikram iyi, kabin hizmetleri berbat - bari yolculara her ucakta ayni kabin ekipmani ver, degil mi? yoook ... resimlerde reklamlarda baska sey goster ucmaya gelince baska sey, yolcu boyle tutulmaz, tepsiye koydugun iki kofteye kanmaz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000