07 Nisan 2012, Cumartesi 08:35:51

THY'NİN İTALYA TAKVİMİ...

Türk Hava Yolları (THY), İtalya'da Roma ve Torino seferlerinin sayısını artırdı...
  • THY DE BASARILI OLMAK YETERLI OLMUYOR...bakin neler oluyor gorursunuz...
  • o hatlari zarar ettirmek icin ,gercekten cok calismak lazim,bazi yerler vardirki mudur olmasada olur,italyada boyle bir pazar.
  • Ne oldu THy mizin buyumesi rahatsizmi etti seni halbuki buyudugu zaman hosuna gitmesi gerekirdi ..
  • arkadaşlar bu adamlar oturduğu yerden hadi bu seferde İtalya'ya uçalım demiyorlar ki. Belliki talep var ona göre karar veriyorlar..hat ve uçuş artışı kısa vadede zarar ettirebilir ama thy nin rekabet gücü yüksek bence iyi bir sonuç elde ederler
THY Roma Müdürü Yurdagül Altınöz, haftada 14 sefer olarak icra edilen Roma uçuşlarında, haftanın 4 günü, bir günde yapılan sefer sayısı 2'den 3'e çıkarıldı.
 
THY, 4 Mayıs Cuma gününden itibaren salı, çarşamba, cuma ve pazar günleri, İstanbul ile Roma arasında karşılıklı 3 sefer yapacak. Pazartesi, perşembe ve cumartesi günleri ise 2 sefer yapmaya devam edecek.
 
Altınöz, THY filosuna katılacak yeni uçaklarla Roma'ya yapılan seferlerin de günlük 3'e çıkmasını planladıklarını ifade etti.
 
Yurdagül Altınöz, Torino'ya haftada 5 kez yapılan uçuşların bugün itibariyle 7'ye yükseldiğini aktardı.
 
Torino'ya yapılan seferleri haftanın 7 gününe çıkaran ilk uçuş olan 1309 sefer sayılı Boeing 737-800 tipi uçağın Torino Uluslararası Havaalanı'na varmasının ardından havaalanı yönetimi tarafından özel bir tören yapıldı. Yerel basının büyük ilgi gösterdiği törene, Türkiye'nin Milano Başkonsolosu Aylin Sekizkök de katıldı.
 
THY'nin de uçuşların haftanın 7 gününe çıkarıldığı ilk uçuş olması nedeniyle üzerinde 17 bin çalışanın fotoğraflarının yer aldığı Boeing 737-800 tipi uçağını bu seferde kullandığı bildirildi.
 
İtalya'daki uçuş noktalarını geçen yıl artıran THY, bu ülkede; Roma, Milano, Venedik, Bologna, Napoli, Cenova ve Torino'ya İstanbul'dan direkt seferler düzenliyor. (İnternethaber)
THY'NİN İTALYA TAKVİMİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 6 yıl önce
THY DE BASARILI OLMAK YETERLI OLMUYOR...bakin neler oluyor gorursunuz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
o hatlari zarar ettirmek icin ,gercekten cok calismak lazim,bazi yerler vardirki mudur olmasada olur,italyada boyle bir pazar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Ne oldu THy mizin buyumesi rahatsizmi etti seni halbuki buyudugu zaman hosuna gitmesi gerekirdi ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
arkadaşlar bu adamlar oturduğu yerden hadi bu seferde İtalya'ya uçalım demiyorlar ki. Belliki talep var ona göre karar veriyorlar..hat ve uçuş artışı kısa vadede zarar ettirebilir ama thy nin rekabet gücü yüksek bence iyi bir sonuç elde ederler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000