16 Mayıs 2014, Cuma 14:44:50

THY'NİN İSTANBUL-NEW YORK UÇAĞI HAVALANAMADI!

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-New York seferini yapacak yolcu uçağı yaşanan teknik arıza nedeniyle havalanamadı.
  • Tek rakibim turk hava yollari havada sahane yerde sinir kirizi tipinde bir anlayiz
  • A-380,747-8,340-600, bu işi en iyi bilenlerden Lufthansa'nın 777 almaması ve kritik rut'larda 4 motorlu uçaklarını uçurması; bir çağrışım yapıyor mu ? Yerim sizin mühendisliğinizi!
  • Yaa arkadaşlar bu uygulamayı ve verdikleri bilgileri seviyorum ve severek takip ediyorum hatta burda yazılan yorumlarında bana çok şey kattığını düşünüyorum fakat insanların burda bilgi paylaşmasının yanı sıra düşman gibi tavırlar sergilenmesi ve bilmemkimden bilmem kime hitaben diyerek ukalaca tavırlar sergilemesi en azından 20 yaşından küçük olmadığınızı düşündüğüm koca koca adamlara yakışıyormu.Yani bu gereksiz gaza gelmeler ve insanların birbirine karşı negatif tavırları beni gerçekten üzüyor.Bu yorumu yazmak benim haddimemi bilmem ama sizler gibi airport haberin takipçisisi olarak hakkım olduğunu düşünüyorum.Memleketi bu hale getiren kuvvetler demek ki amaçlarına ulaşıyor ki böyle güzide bir sektör ile ilgilenen kişiler sözüm ona ilgili ve bilgili kişiler çok kolay birbirlerine düşebiliyor :(
  • 1,5 saat`de ucak degistirip seferi devam ettirmek bence büyük bir basari. Ucagin base`de olmasina ragmen son derece basarili bir operasyon !!! Bravo THY !!! Not : TK calisani degilim ve sakallimda yok !!!

Türk Hava Yolları’nın TK001 sefer sayılı İstanbul-New York uçağı, yaşanan teknik arıza nedeniyle havalanamadı.

AirportHaber’in edindiği bilgiye göre; tarifeli olarak saat 13.15’te Atatürk Havalimanı’ndan kalkış yapması planlanan B777-300ER tipi yolcu uçağının yolcu alımından sonra elektriklerinin kesildiği öğrenildi. Arıza nedeniyle uçaktaki yolcuların ve bagajlarının indirildiği belirtildi.

İstanbul-New York seferini yapacak olan TC-JJM kuyruk tescilli uçağın arıza nedeni hakkında açıklama yapılmazken, uçağın seferden alınarak THY Teknik A.Ş. hangarına götürüldüğü ve yapılacak kontroller sonrası arıza nedeninin belli olacağı ifade edildi.

Edinilen bilgiye göre, arızalanan uçakta bulunan 304 yolcunun başka bir uçakla New York’ya götürüleceği ve seferin yaklaşık 1 saat 30 dakika rötarlı gerçekleştirileceği öğrenildi.

©AirportHaber.com ÖZEL

THY'NİN İSTANBUL-NEW YORK UÇAĞI HAVALANAMADI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

THY man ~ 4 yıl önce
Tek rakibim turk hava yollari havada sahane yerde sinir kirizi tipinde bir anlayiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
A-380,747-8,340-600, bu işi en iyi bilenlerden Lufthansa'nın 777 almaması ve kritik rut'larda 4 motorlu uçaklarını uçurması; bir çağrışım yapıyor mu ? Yerim sizin mühendisliğinizi!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fly ~ 4 yıl önce
A346 uretimi durduruldu. A380 ve B747 gibi jumbojetlerle B777 karsilastirmak cok iyi cagrisim yapiyor, yerim senin yorumunu :)
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Yaa arkadaşlar bu uygulamayı ve verdikleri bilgileri seviyorum ve severek takip ediyorum hatta burda yazılan yorumlarında bana çok şey kattığını düşünüyorum fakat insanların burda bilgi paylaşmasının yanı sıra düşman gibi tavırlar sergilenmesi ve bilmemkimden bilmem kime hitaben diyerek ukalaca tavırlar sergilemesi en azından 20 yaşından küçük olmadığınızı düşündüğüm koca koca adamlara yakışıyormu.Yani bu gereksiz gaza gelmeler ve insanların birbirine karşı negatif tavırları beni gerçekten üzüyor.Bu yorumu yazmak benim haddimemi bilmem ama sizler gibi airport haberin takipçisisi olarak hakkım olduğunu düşünüyorum.Memleketi bu hale getiren kuvvetler demek ki amaçlarına ulaşıyor ki böyle güzide bir sektör ile ilgilenen kişiler sözüm ona ilgili ve bilgili kişiler çok kolay birbirlerine düşebiliyor :(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BRAVO ~ 4 yıl önce
1,5 saat`de ucak degistirip seferi devam ettirmek bence büyük bir basari. Ucagin base`de olmasina ragmen son derece basarili bir operasyon !!! Bravo THY !!! Not : TK calisani degilim ve sakallimda yok !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000