04 Mart 2015, Çarşamba 13:55:31

THY'NİN İNİŞ TAKIMLARI BU HALE GELDİ!

Türk Hava Yolları'na ait yolcu uçağının bu sabah Nepal'in başkenti Katmandu'da pistten çıkmasından sonra ortaya çıkan görüntülerde lastiğinin patladığı anlaşıldı.
  • EEYYYYYY SHGM SEN UÇUCU EKIPLERI MINIMUM İSTİRAHATLE UÇURMAYA DEVAM EDERSEN DAHA ÇÇÇOOOKKKKKK KAZA, KIRIM İNCELERSİN........
  • YA ARKADAŞ FELAKETİN EŞİĞİNDEN DÖNÜLMÜŞ HALA ŞİRKETE YANCILIK YAPANLARI GÖRÜYORUM YA YAZIK..BU THY KİMSEYE KALMAZ,BUNU AKLINIZA SOKUN,PATRONCU DEĞİL EMEKÇİDEN YANA OLUN,BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN
  • Bu. Ucak kal olmaz. Ezbere konusmayin. Hasar gormus bolgeler. Yeni. Parcalariyla degistirilir. Ama. Uzun zaman ister cunku cok uzak. Dunyanin obur ucu hangar varsa. Ucagin burun kismi altina bir aparat yapilir. Burnutraktorun uzerine yerlestirilir ucagin burnu oparata baglanir. Ana inistakimlari eger saglamsa. Onlarin lastiklaerini degistirilir ve traktorle piste cekilir simdi tenoloji. Imkani cok o devletteHavacilik. Tenolojisi vardir. Yadim istenir. Ilk once. Motorler indirilir bir kere ucak motordan. Kurtarmak lazim ucagin on kismi burun kismi hasar gormus Yeni parcalarla degistirilir.
  • Insan faktorunun oldugu hersey hataya aciktir, ancak hatayi minimize etmek icin biz pilotlar 6 ayda bir egitim aliriz. Katmandu meydanina ucmak icinde ozel egitim verilir. Bazen siz hocalarin hocasi bir kaptan da olsaniz, bu olay basiniza gelebilir. Normal bir insani gece ikide uykusundan uyandirip araba kullanin derseniz, normal performansini sergileyemecegi asikardir. Ekip planlamanin bu olaydan ders cikarmasi, pilotlari robot gibi ucurmamasi gerekiyor. Amsterdam kazasinda oldugu gibi bu olayinda tek suclusu ekip planlamadir. Ust uste 5 gun 3 gece ucusu planlamak hangi kitapta yazar? Thy yonetimi bu planlamacilara bi ayar vermek zorundadir.

Türk Hava Yolları'na ait yolcu uçağının bu sabah Nepal'in başkenti Katmandu'da pistten çıkmasından sonra ortaya çıkan görüntülerde lastiğinin patladığı anlaşıldı.

Avherald'de yer alan bilgiye göre, Nepal sivil havacılık otoritesi inişten sonra THY uçağının lastiklerinin patlamış olabileceğini ileri sürdü.

SHGM ise, THY uçağının pistten çıkması olayının Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı  Kaza Araştırma İnceleme Kurulu ve Nepal sivil havacılık otoritesi ile birlikte inceleneceğini açıkladı.

THY'NİN İNİŞ TAKIMLARI BU HALE GELDİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (108)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
EEYYYYYY SHGM SEN UÇUCU EKIPLERI MINIMUM İSTİRAHATLE UÇURMAYA DEVAM EDERSEN DAHA ÇÇÇOOOKKKKKK KAZA, KIRIM İNCELERSİN........

Yanıtla

Kalan karakter 1000
lafım yancılara ~ 3 yıl önce
YA ARKADAŞ FELAKETİN EŞİĞİNDEN DÖNÜLMÜŞ HALA ŞİRKETE YANCILIK YAPANLARI GÖRÜYORUM YA YAZIK..BU THY KİMSEYE KALMAZ,BUNU AKLINIZA SOKUN,PATRONCU DEĞİL EMEKÇİDEN YANA OLUN,BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bu. Ucak kal olmaz. Ezbere konusmayin. Hasar gormus bolgeler. Yeni. Parcalariyla degistirilir. Ama. Uzun zaman ister cunku cok uzak. Dunyanin obur ucu hangar varsa. Ucagin burun kismi altina bir aparat yapilir. Burnutraktorun uzerine yerlestirilir ucagin burnu oparata baglanir. Ana inistakimlari eger saglamsa. Onlarin lastiklaerini degistirilir ve traktorle piste cekilir simdi tenoloji. Imkani cok o devletteHavacilik. Tenolojisi vardir. Yadim istenir. Ilk once. Motorler indirilir bir kere ucak motordan. Kurtarmak lazim ucagin on kismi burun kismi hasar gormus Yeni parcalarla degistirilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
320 First officer ~ 3 yıl önce
Insan faktorunun oldugu hersey hataya aciktir, ancak hatayi minimize etmek icin biz pilotlar 6 ayda bir egitim aliriz. Katmandu meydanina ucmak icinde ozel egitim verilir. Bazen siz hocalarin hocasi bir kaptan da olsaniz, bu olay basiniza gelebilir. Normal bir insani gece ikide uykusundan uyandirip araba kullanin derseniz, normal performansini sergileyemecegi asikardir. Ekip planlamanin bu olaydan ders cikarmasi, pilotlari robot gibi ucurmamasi gerekiyor. Amsterdam kazasinda oldugu gibi bu olayinda tek suclusu ekip planlamadir. Ust uste 5 gun 3 gece ucusu planlamak hangi kitapta yazar? Thy yonetimi bu planlamacilara bi ayar vermek zorundadir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 3 yıl önce
Gidin başka işler yapın o zaman...
Yolcu başlığına ~ 3 yıl önce
Sen nasıl karanlık zihniyet sahibi birisin. Şu cevaba bak allahaşkına. Siz ve sizin gibiler gidip iranda yaşamalısınız.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000