26 Mart 2012, Pazartesi 15:03:29

THY'NİN İKRAMLARINI KAPTILAR...

Türk Hava Yolları'nın (THY) uçaklarında sunduğu yemekler, Hong Kong'ta bir restoran zincirinin menüsü oldu...
  • Yandaş yazılar yazmadan önce düzgün Türkçe yazmayı öğrenelim. Daha sonra istediğinizi dile getirirsiniz...
  • Ayrıntılar detaylarda gizlidir. Bunu anlamayacak kadar kapasite sahibi olamaman üzüzcü...
  • Daha önceki ikram şirketini ne yazık ki yorum yapan arkadaşlar bilmiyor herhalde. O zaman hakikaten dünya klasmanında ikram konusunda liderdi. Ama restaurant şirketine ikram yaptırılınca ne yazık ki ancak lokantalarda menu olmaya başladı. Allah rızası için en azından özel havayollarının sandviçlerini bir tadın. Bırakın yemeği sadece sandviç. Aradaki farkı göreceksiniz. Çok üzücü ama ne yazık ki bunlar gerçek.
  • sık uçan bir yolcuyum ve aynı zamanda thy nın elıte plus uyesıyım yolculuklarımı genelde uzakdoguya yapıyorum ınanın ucaklarda yabancılar cok cok daha fasla bundan 5-6 sene once hayal bıle edemesdım bu noktaya gelecegını ve gunden gune talep dahada cok artıyor yabancılar tarafından ama bısler hala begenmeyıp karalıyoruz ve ınanın bu karalayan kisiler sadece laf olsun dıye bılmeden yasıyorlar thy nın bılancosu acık ve nettır ve thynın web sayfasındakı kurumsal bolumunden ınceleyebılırsınıs..ayrıca thynın ıstanbuldakı yenı Lounge İstanbul salonu muhtesem........avrupanın en iyisi secildik ve gıttıkcede büyüyoz bılmıyom daha ne yapsın bu adamlar!!!!!!
THY Hong Kong Müdürü Salih Keçe'nin verdiği bilgiye göre, Do&Co tarafından yaratılan menüler, Do&Co aşçıları tarafından Hong Kong'taki restoranlarda yapılıyor.
 
Keçe, bölgede Türkiye'ye ilginin arttığını belirterek, 2011 yılında Hong Kong kaynaklı satışlarda yüzde 90 artış görüldüğünü kaydetti. Hong Kong'tan İstanbul'a haftada 6 uçuş gerçekleştirildiğini belirten Keçe, kapasite ve uçuş sayısında artış hedeflendiğini anlattı.
 
Keçe, Hong Kong ve civar bölge ve ülkelerin, Avrupa'ya geçişlerde de İstanbul'u kullandığını belirterek, bu anlamda transit yolcu sayısının da yüzde 158 arttığını bildirdi.
 
Uzak Doğu Kargo Bölge Müdürlüğü'nün de Hong Kong'ta kurulduğunu hatırlatan Keçe, haftada üç kargo seferinin Hong Kong-İstanbul hattında yapıldığını söyledi.
 
Keçe bölgede küresel ticari organizasyonlarla da anlaşmalar yaptıklarını ve bu doğrultuda bu pazardaki satışları artırmayı, Türkiye'nin ve THY'nin bölgedeki bilinirliğini yükseltmeyi hedeflediklerini söyledi.
 
Bu arada Asya'nın ticaret merkezlerinden Hong Kong'ta toplu taşıma araçları ve taksilerde dev Türkiye ve THY reklamları yer alıyor. Kentin birçok noktasındaki toplu taşıma araçları, ticari taksilerin yanı sıra birçok küresel bankanın ATM cihazları da Türkiye ve THY ile açılıyor. (Habertürk)
THY'NİN İKRAMLARINI KAPTILAR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 6 yıl önce
Yandaş yazılar yazmadan önce düzgün Türkçe yazmayı öğrenelim. Daha sonra istediğinizi dile getirirsiniz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Ayrıntılar detaylarda gizlidir. Bunu anlamayacak kadar kapasite sahibi olamaman üzüzcü...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Daha önceki ikram şirketini ne yazık ki yorum yapan arkadaşlar bilmiyor herhalde. O zaman hakikaten dünya klasmanında ikram konusunda liderdi. Ama restaurant şirketine ikram yaptırılınca ne yazık ki ancak lokantalarda menu olmaya başladı. Allah rızası için en azından özel havayollarının sandviçlerini bir tadın. Bırakın yemeği sadece sandviç. Aradaki farkı göreceksiniz. Çok üzücü ama ne yazık ki bunlar gerçek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
sık uçan bir yolcuyum ve aynı zamanda thy nın elıte plus uyesıyım yolculuklarımı genelde uzakdoguya yapıyorum ınanın ucaklarda yabancılar cok cok daha fasla bundan 5-6 sene once hayal bıle edemesdım bu noktaya gelecegını ve gunden gune talep dahada cok artıyor yabancılar tarafından ama bısler hala begenmeyıp karalıyoruz ve ınanın bu karalayan kisiler sadece laf olsun dıye bılmeden yasıyorlar thy nın bılancosu acık ve nettır ve thynın web sayfasındakı kurumsal bolumunden ınceleyebılırsınıs..ayrıca thynın ıstanbuldakı yenı Lounge İstanbul salonu muhtesem........avrupanın en iyisi secildik ve gıttıkcede büyüyoz bılmıyom daha ne yapsın bu adamlar!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000