10 Aralık 2008, Çarşamba 21:59:25

THY'nin iki uçağı apronda kaza yaptı

Atatürk Havalimanı apronunda aynı gün içerisinde 2 kaza meydana geldi. Kazalarda 1 kişi yaralanırken Türk Hava Yolları'na ait 2 uçakta küçük çapta hasar meydana geldi.
  • o yazdiklarim rumuz adiyla yazan birisine cevapdı. biraz geriye gidersen, adam kariniza niye erkekleri tahrik edici sekilde giyindiriyorsunuz diyordu. tahrik adamın beyninde haberi yok. ya ben carsafliyla tahrik oluyorsam demek, en guzel cevaptı. sevgiler.
  • acaba başka ülkelerde havalimanında bir kaza olunca insanların karıları,kızları ve ne giydiklerinimi tartışıyorlar.. bizim heryerimiz komedi ya...
  • HBu srkn rumuzlu arkadaşın dediklerine niye bu kadar takıldınız anlamadım.Gerçekler ortada.1-THY teknisyeni 8 saat çalışır bir dak.geçse mesai alır.özelde çalışan 12 saat çalışır üzerine de iş bitene kadar devam eder mesai alamaz.2-THY teknisyeni hangarda her türlü imkanlar içinde bakım yapar özel şirkette dışarıda.3-THY tek.uçuş parası alır özelde yok.4-THY tek.servisi vardır evinin önünden alınır evinin önüne bırakılır özelde yok.5-THY te.sosyal hakları vardır özelin yok.6-THY nin elindeki uçaklar yenidir özelin 30 yaşlarında.Daha sayayımmı herhalde bunların ortaya çıkması sizi bu kadar rahatsız ediyor.
  • habere bak yazılan yorumların geldiği noktaya bak. yok çarşaf yok özel şirket. ben thy teknik çalışanı olarak yönetimden ve onların yönetme anlayışından son derece rahatsızım ama onların karısı kızı beni zerre kadar alakadar etmiyor bu bir. 15 sene önceki thy ile şu ankini birbirine karıştırmayalım. 3 uçakla günde 5 sefer yapan özel bir şirketle 110 uçakla günde 550 sefer yapan thy yide birbirine karıştırmayalım srkn efendi. bu sektörde operasyon olarak çalışan herkesin işi zor. bu kazalarda 1 alık dalgınlığı bile bu işin kaldırmayacağını gösterir sadece. sacma sapan yorum yapmaya gerek yok

THY'nin TK 1701 sefer sayılı İstanbul- Stuttgart uçağının apronda bulunan 11 nolu park yerine çekilmesi sırasında meydana gelen kazada Samet Bilim isimli THY çalışanı yaralandı. Edinilen bilgiye göre, Airbus 320 tipi TC-JPM kuyruk tescilli 'Harput' adlı uçağın Apronda uçakları çekip - itmeye yarayan 'push back' aracına bağlanması sırasında bağlantı piminin kırılması sonucu Samet Bilim isimli THY çalışanı yaralandı. Kazada hafif yaralanan Bilim, hastaneye kaldırılırken kaza yapan uçak seferden çekilerek bakıma alındı.

THY'nin İstanbul-İzmir uçuşuna hazırlanan TC-JFL kuyruk tescilli 'Ordu' adlı Boeing 737-800 tipi uçağının 106 nolu körüğe çekilmesi sırasında ikinci kaza meydana geldi. Freni boşalan uçak önünde bulunan push back arasına çarptı. Kazada, uçağın ön dikmesinde küçük çapta hasar oluştu. Uçağın yolcuları başka bir uçakla İzmir'e gönderildi.

THY'nin iki uçağı apronda kaza yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

wolf ~ 9 yıl önce
o yazdiklarim rumuz adiyla yazan birisine cevapdı. biraz geriye gidersen, adam kariniza niye erkekleri tahrik edici sekilde giyindiriyorsunuz diyordu. tahrik adamın beyninde haberi yok. ya ben carsafliyla tahrik oluyorsam demek, en guzel cevaptı. sevgiler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emr ~ 9 yıl önce
acaba başka ülkelerde havalimanında bir kaza olunca insanların karıları,kızları ve ne giydiklerinimi tartışıyorlar.. bizim heryerimiz komedi ya...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SİVİL ~ 9 yıl önce
HBu srkn rumuzlu arkadaşın dediklerine niye bu kadar takıldınız anlamadım.Gerçekler ortada.1-THY teknisyeni 8 saat çalışır bir dak.geçse mesai alır.özelde çalışan 12 saat çalışır üzerine de iş bitene kadar devam eder mesai alamaz.2-THY teknisyeni hangarda her türlü imkanlar içinde bakım yapar özel şirkette dışarıda.3-THY tek.uçuş parası alır özelde yok.4-THY tek.servisi vardır evinin önünden alınır evinin önüne bırakılır özelde yok.5-THY te.sosyal hakları vardır özelin yok.6-THY nin elindeki uçaklar yenidir özelin 30 yaşlarında.Daha sayayımmı herhalde bunların ortaya çıkması sizi bu kadar rahatsız ediyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
wisdom ~ 9 yıl önce
habere bak yazılan yorumların geldiği noktaya bak. yok çarşaf yok özel şirket. ben thy teknik çalışanı olarak yönetimden ve onların yönetme anlayışından son derece rahatsızım ama onların karısı kızı beni zerre kadar alakadar etmiyor bu bir. 15 sene önceki thy ile şu ankini birbirine karıştırmayalım. 3 uçakla günde 5 sefer yapan özel bir şirketle 110 uçakla günde 550 sefer yapan thy yide birbirine karıştırmayalım srkn efendi. bu sektörde operasyon olarak çalışan herkesin işi zor. bu kazalarda 1 alık dalgınlığı bile bu işin kaldırmayacağını gösterir sadece. sacma sapan yorum yapmaya gerek yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000