01 Haziran 2011, Çarşamba 14:42:58

THY’NİN EMEKTAR KUŞU SATILDI MI?

Türk Hava Yolları, filosundaki en yaşlı uçaklardan olan Airbus 340 tipi bir uçağını satışa çıkardı. Ancak, önerilen teklifler THY tarafından kabul edilmeyince uçak yuvada kaldı.
  • yaw birazda kendini kozmonot zanneden şu pilotçukların maaşlarında indirime gitseler nede iyi olur..fazla şişiyorlar biraz havalarının alınması gerekli..hak etmedikleri ücretleri alıyorlar...
  • hostes arkadaşlar biraz eksik duymuş bence fiyatlar düşebilir doğrudur çünkü uçuş özelleştiriliyor aynı yer personeli gibi ya düşük maaş yada emekli !!!!
  • şu emekçi kabin görevlilerinin maaşlarına göz dikeceğinize,burnu kaf dağlarında olan kendini astronot zanneden pilot efendilerin maaşlarına bir el atsanız diyorum...adamlar oturduğu yerde çuvalla para alıyorlar...yazık bu ülkenin paralarına...beğenmeyen astronot efendi çeker gider alırsınız yabancı kaptanları yurdum insanıda korkmadan adam gibi biner uçağa....
  • yahu 777'ye eski diyen zihniyet.once biraz arastirda ogren.hadi a340 eski tamam ama 777 o kadar eski degil :)))
Türk Hava Yolları, bir süre önce TC-JDJ kuyruk tescilli Airbus 340 tipi uçağını satışa çıkardığını duyurdu. Yaklaşık iki ay süreyle satış ilanını açık tutan Türk Hava Yolları, bu sürede teklifler aldı.

Ancak tekliflerin hiç biri THY’nin istediği rakamlara erişemeyince Türk Hava Yolları uçağını satmaktan vazgeçti.

MSN 23 numaralı TC-JDJ kuyruk tescilli İstanbul adlı Airbus 340 tipi uçak, Türk Hava Yolları’nın en eski uçaklarından birisi... THY’nin öz malı olan 7 Airbus 340 tipi uçaktan biri olan İstanbul uçağı, 22 Temmuz 1993 yılından bu yana THY’nin uzun menzilli uçuşlarında kullanılıyor.

Uçak 8 Haziran 1993 tarihinde ilk uçuşunu yaptıktan sonra Türk Hava Yolları’na teslim edilmişti.

THY’nin teknik özelliklerini içeren kitinde uçağın kabin içi fotoğraflarına da yer verildi. İşte TC-JDJ’nin kabininden bir kaç fotoğraf...THY’NİN EMEKTAR KUŞU SATILDI MI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Misafir ~ 7 yıl önce
yaw birazda kendini kozmonot zanneden şu pilotçukların maaşlarında indirime gitseler nede iyi olur..fazla şişiyorlar biraz havalarının alınması gerekli..hak etmedikleri ücretleri alıyorlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
hostes arkadaşlar biraz eksik duymuş bence fiyatlar düşebilir doğrudur çünkü uçuş özelleştiriliyor aynı yer personeli gibi ya düşük maaş yada emekli !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
şu emekçi kabin görevlilerinin maaşlarına göz dikeceğinize,burnu kaf dağlarında olan kendini astronot zanneden pilot efendilerin maaşlarına bir el atsanız diyorum...adamlar oturduğu yerde çuvalla para alıyorlar...yazık bu ülkenin paralarına...beğenmeyen astronot efendi çeker gider alırsınız yabancı kaptanları yurdum insanıda korkmadan adam gibi biner uçağa....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yahu 777'ye eski diyen zihniyet.once biraz arastirda ogren.hadi a340 eski tamam ama 777 o kadar eski degil :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000