05 Mart 2017, Pazar 09:47:59

THY'nin bu reklamı Almanları çıldırttı

Türk Hava Yolları (THY) Almanya'nın başkenti Berlin'deki Tegel Havalimanı'na verdiği reklamla Almanları adeta çıldırttı.
  • şimdi dağda koşanlarda mekap var inşallh dağda koşmamışındır
  • 'kendi kendini tatmin'dir bunun adı. karşı tarafın haber bile olmaz, olsa da sallamaz zaten. adamların sadece otomotiv sektörü bile senin tüm ekonominden daha büyük, sen hala vay efendim koyduk mu, borusuna gitsin, bilmem ne. cahil misiniz, saf mısınız, yoksa her ikisi de mi; anlamadım.
  • Sular durulunca Suriyeli siyasetçiler şu an mülteci konumundaki insanlardan oy istemeye gelseler aynı rahatlığı biz misafirperver Türk'ler gösterecek miyiz??
  • Ya sen bunu İngilterede Fransada koysan tamam da Almanyada hem de bu kadar problem varken koyarsan yanlış anlaşılması mümkündür. Yani Lufthnasa da gidip IST de bizim loungemiz bazı havalimanlarından büyük diye ilan verse ertesi gün medyada Almanya bu sefer de Türkiye'yi hedef aldı vs. diye haberleri çıkardı emin olun. Almanya ya rest çektik o bile yeter diyenler lütfen dediğimi anlama zahmetine girişmesinler çünkü yine bildiklerini okuyacaklar.

Türk Hava Yolları (THY) Almanya'nın başkenti Berlin'deki Tegel Havalimanı'na verdiği reklamla Almanları adeta çıldırttı.

Başkent Berlin'deki Tegel Havalimanı'nda bulunan büyük bir alana çeşitli reklamlar veren THY Alman medyasının hedefi oldu. 

Büyük bir alanı kiralayan THY, ikram ve lounge gibi konuları ön plana çıkardığı reklam tasarımlarından birine İstanbul'daki CIP Lounge resmini koyarak "İstanbul'daki Lounge'ımız bazı havalimanlarından daha büyük" yazdı. 

Almanya'nın önemli gazetelerinden Bild, reklamın küçük düşürücü olduğunu ve bilinçli bir şekilde hazırlandığını iddia etti. THY'yi Tegel Havalimanı ile dalga geçmekle suçlayan Bild gazetesi ve diğer Alman medya kuruluşları, reklamın işe yaramaz olduğunu belirtti.

©AirportHaber

İşte THY'nin Almanları çıldırtan reklamı;

THY'nin bu reklamı Almanları çıldırttı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (142)

mekap ~ 1 yıl önce
şimdi dağda koşanlarda mekap var inşallh dağda koşmamışındır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ZUZUZ ~ 1 yıl önce
'kendi kendini tatmin'dir bunun adı. karşı tarafın haber bile olmaz, olsa da sallamaz zaten. adamların sadece otomotiv sektörü bile senin tüm ekonominden daha büyük, sen hala vay efendim koyduk mu, borusuna gitsin, bilmem ne. cahil misiniz, saf mısınız, yoksa her ikisi de mi; anlamadım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yarın bir gün? ~ 1 yıl önce
Sular durulunca Suriyeli siyasetçiler şu an mülteci konumundaki insanlardan oy istemeye gelseler aynı rahatlığı biz misafirperver Türk'ler gösterecek miyiz??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 1 yıl önce
Ya sen bunu İngilterede Fransada koysan tamam da Almanyada hem de bu kadar problem varken koyarsan yanlış anlaşılması mümkündür. Yani Lufthnasa da gidip IST de bizim loungemiz bazı havalimanlarından büyük diye ilan verse ertesi gün medyada Almanya bu sefer de Türkiye'yi hedef aldı vs. diye haberleri çıkardı emin olun. Almanya ya rest çektik o bile yeter diyenler lütfen dediğimi anlama zahmetine girişmesinler çünkü yine bildiklerini okuyacaklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000