30 Aralık 2014, Salı 16:42:07

THY’NİN BU HAREKETİ OLAY OLDU

Türk Hava Yolları, internet üzerinden bilet satışı sırasında ülke telefon kodlarında Filistin yerine İşgal Altındaki Filistin Toprakları ibaresini kullandı.
  • Bugun Filistinde Filistinlilerde hatta Suriyelilerde vatansızlığın ne kadar zor olduğunu topluca görüyoruz. Allaha şükürler olsun ki Atatürk gibi bir lider bahşetti bize ve milletimizi birbirine kenetleyerek bizi vatansız kalmaktan kurtardı. Bu cennet vatan bizim ancak yorum yazan arkadaşlar sanırım Türkiyenin doğusunun verildiğinin farkında değiller. Diyeceğim o ki 12 yıl 20 yıl derken benim vatanımın yanınada işgal altında ki Türkiye toprakları yazmasınlar. En büyük korkumuz budur. İşte k zaman oluruz hepimiz filistinli
  • Eee dile kolay Ak Parti 12 yildir var ve iktidar ve olmaya devam edecek. Birilerinin fenaa zorruna gidiyor. Filistin ahh Filistin. Kusura bakma seninle alakali mevzuda bile yerel tipler hazimsiz. Olsun biz seni dima kalbimizde tasiyacagiz. Onlar yorum yapar biz hizmet. Hükümetin yaptığı hizmetleri zaten gorevleri der ve tepe tepe kullanırlar. Tabii kullansinlar. Onlarida vatandaş kabul ediyoruz. Sadece nankörler. :)) umurumdami onlar. Biz yeniden büyük Türkiye idealine çalışıyoruz. Akparti olmasa THY bir uçak fiyatına satılır bu kendini havacılık duayeni sananlar ancak thy bilet acentesi açardilar.
  • Çok büyük yardım ettiniz filistine böyle yaparak. İki yüzlü olmayın bence. Bir taraftan israil ve amerikanın uşaklığını yapıp diğer yandan millete şirin görünmek için böyle şeyler Yaparak sadece cahilleri kandırırsınız
  • ISRAİLI ne kadar çok seven varmış.KATİLLERİ SAVUNAN ONLAR KADAR SUCLUDUR.Sesiniz çok fazla cikmasin.TÜRKİYENIN VİZYON VE DURUŞU BELLİDİR!!!

Türk Hava Yolları, internet üzerinden bilet satışı sırasında ülke telefon kodlarında Filistin yerine "İşgal Altındaki Filistin Toprakları" ibaresini kullandı.

Türk Hava Yolları’nın uygulaması sosyal medya üzerinde bugün çok tartışıldı. THY’nin bilet satış sisteminde Filistin için “İşgal Altındaki Filistin Toprakları” ifadesini kullanması dikkat çekti.

İnternet sitesi üzerinden THY’den bilet almak isteyenlerin telefon bilgilerinin istendiği bölümde Filistin’e ait +970 numaralı telefon kodunun karşısında Filistin yerine "İşgal Altındaki Filistin Toprakları" olarak tanımladı. 

Bu arada Alman Lufthansa'nın da Filistin için bilet satış sitesinde işgal edilmiş topraklar ifadesini kullandığı öğrenildi.

İşgal altındaki Filistin toprakları, İsrail'in Haziran 1967'de işgal ettiği Gazze Şeridi, Batı Şeria ve Doğu Kudüs gibi tarihi Filistin topraklarını ifade ediyor.

THY’NİN BU HAREKETİ OLAY OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (65)

Vatansever ~ 3 yıl önce
Bugun Filistinde Filistinlilerde hatta Suriyelilerde vatansızlığın ne kadar zor olduğunu topluca görüyoruz. Allaha şükürler olsun ki Atatürk gibi bir lider bahşetti bize ve milletimizi birbirine kenetleyerek bizi vatansız kalmaktan kurtardı. Bu cennet vatan bizim ancak yorum yazan arkadaşlar sanırım Türkiyenin doğusunun verildiğinin farkında değiller. Diyeceğim o ki 12 yıl 20 yıl derken benim vatanımın yanınada işgal altında ki Türkiye toprakları yazmasınlar. En büyük korkumuz budur. İşte k zaman oluruz hepimiz filistinli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Eee dile kolay Ak Parti 12 yildir var ve iktidar ve olmaya devam edecek. Birilerinin fenaa zorruna gidiyor. Filistin ahh Filistin. Kusura bakma seninle alakali mevzuda bile yerel tipler hazimsiz. Olsun biz seni dima kalbimizde tasiyacagiz. Onlar yorum yapar biz hizmet. Hükümetin yaptığı hizmetleri zaten gorevleri der ve tepe tepe kullanırlar. Tabii kullansinlar. Onlarida vatandaş kabul ediyoruz. Sadece nankörler. :)) umurumdami onlar. Biz yeniden büyük Türkiye idealine çalışıyoruz. Akparti olmasa THY bir uçak fiyatına satılır bu kendini havacılık duayeni sananlar ancak thy bilet acentesi açardilar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Çok büyük yardım ettiniz filistine böyle yaparak. İki yüzlü olmayın bence. Bir taraftan israil ve amerikanın uşaklığını yapıp diğer yandan millete şirin görünmek için böyle şeyler Yaparak sadece cahilleri kandırırsınız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ACIZLERRRR ~ 3 yıl önce
ISRAİLI ne kadar çok seven varmış.KATİLLERİ SAVUNAN ONLAR KADAR SUCLUDUR.Sesiniz çok fazla cikmasin.TÜRKİYENIN VİZYON VE DURUŞU BELLİDİR!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000