20 Aralık 2009, Pazar 12:23:47

THY'NİN BARCA UÇAĞI HAZIR (FOTO)

İspanya devi Barcelona'ya sponsor olan Türk Hava Yolları'nın B777 tipi uçağı boyandı.
  • valla yazik, avrupadaki futbol takimlarina destek olacaginiza, o kadar türk futbol takimlari var, birazda onlara el uzatsaniz, ha dogruya yabanci daha tatli geliyor sizlere, unutmayinki THY de ucan yolcunun %90 türk müsteridir.
  • turkuaz iyi de arkadaşım biz bunu dünyaya duyuruyoruz. TÜRKÇE yazsa kime duyurcaz acaba
  • ne guzel gurur verıcı ama ne var bırde turkçe yazsa.thy resmı sponsoru barcelonanın dıye.ıns. o gunlerıde göruruz.ama bu kadarıda her şeye ragmen başarıdır.kutlarım ellerıne sağlık.
  • manzaraya bak yaa ayyıldızımız yanında thy nin logosu yanında avrupanın en iyi takımının logosu. 3ü bir arada. kim ne derse desin büyük bir gurur bu. ancak anlamadığım bişey var barca uçuşlarını istanbul aktarmalı mı yapıcak??? o problem hallolmadıysa çok kötü olur!!!

Türk Hava Yolları, geçtiğimiz dönemlerde yaptığı ataklarla en hızlı büyüyen havayolu şirketi olarak dünyaya adını duyuyurken son olarak da İspanya devi ve dünyanın en iyi takımı olan Barcelona takımına sponsor olarak bu gelişimini perçinledi.

Barcelona takımını uçuracak olan Türk Hava Yolları'nın Boeing 777-300 ER tipi uçağın boyası THY Teknik A.Ş'de tamamlandı.

Turkis Airlines - Barcelona FC

AirportHaber Özel

THY'NİN BARCA UÇAĞI HAZIR (FOTO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 8 yıl önce
valla yazik, avrupadaki futbol takimlarina destek olacaginiza, o kadar türk futbol takimlari var, birazda onlara el uzatsaniz, ha dogruya yabanci daha tatli geliyor sizlere, unutmayinki THY de ucan yolcunun %90 türk müsteridir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
turkuaz iyi de arkadaşım biz bunu dünyaya duyuruyoruz. TÜRKÇE yazsa kime duyurcaz acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ne guzel gurur verıcı ama ne var bırde turkçe yazsa.thy resmı sponsoru barcelonanın dıye.ıns. o gunlerıde göruruz.ama bu kadarıda her şeye ragmen başarıdır.kutlarım ellerıne sağlık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
manzaraya bak yaa ayyıldızımız yanında thy nin logosu yanında avrupanın en iyi takımının logosu. 3ü bir arada. kim ne derse desin büyük bir gurur bu. ancak anlamadığım bişey var barca uçuşlarını istanbul aktarmalı mı yapıcak??? o problem hallolmadıysa çok kötü olur!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000