29 Eylül 2010, Çarşamba 17:02:23

THY'NİN B777-300ER'I GÖKYÜZÜNE KANAT ÇIRPTI (VİDEO)

Türk Hava Yolları’nın, Boeing’den satın aldığı ilk geniş gövdeli uçak B777-300ER, Portland Uluslararası Havalimanı'ndan test uçuşu yaptı.
  • arkadaş sen harbi bu işten anlamıyorsun.özel şirketle devlet in arkasında duran bir firmayı kim eşit tutar.yarışılan konular aynı ama cehaletiniz okadar kör etmiş ki sizleri nereden konuşulacak onu bile bilmiyorsunuz.ozaman bende derim ki Emirates in değil filosu siparişleri TK yı ikiye katlıyor al burdan yak bakalım..kıyaslanan lar bunlar ama nerde sizde o zihniyet. ülkemde görmek için çok geç kalınmış hareketleri başlatanlarıda tebrik ediyorum
  • 777 ucaklarının kanat uçlarına bakarsanız geriye kıvrıktır. Bunun adı RAKED WINGTIPtir. ESKI winglet tasarını kanat ucu vorteksini azaltıp %3.5 ile 4.5 arası tasarruf saglarken bu yeni dizayn %5.5 avantaj sağlamaktadır ;)
  • allah nazardan korusun ... milletimize hayırlı olsun ... herşeyin en iyisine layık bir milletiz ..
  • alllah kanatlarina zaval vermesin

Türk Hava Yolları'nın Türkiye'ye getirmek için gün saydığı fabrika çıkışlı B777-300ER tipi yolcu uçağı hangardan çıktı ve gökyüzüne doğru kanat çırptı.

ABD’nin Seattle kentinde 13 Ekim’de yapılacak törenle resmen teslim alınacak uçak, aynı zamanda Türk Hava Yolları’nın “Comfort Class” kabin konseptini sunacağı ilk uçak olacak.

İşte THY'nin fabrika çıkışlı o uçağının görüntüsü:

THY'NİN B777-300ER'I GÖKYÜZÜNE KANAT ÇIRPTI (VİDEO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Misafir ~ 8 yıl önce
arkadaş sen harbi bu işten anlamıyorsun.özel şirketle devlet in arkasında duran bir firmayı kim eşit tutar.yarışılan konular aynı ama cehaletiniz okadar kör etmiş ki sizleri nereden konuşulacak onu bile bilmiyorsunuz.ozaman bende derim ki Emirates in değil filosu siparişleri TK yı ikiye katlıyor al burdan yak bakalım..kıyaslanan lar bunlar ama nerde sizde o zihniyet. ülkemde görmek için çok geç kalınmış hareketleri başlatanlarıda tebrik ediyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
777 ucaklarının kanat uçlarına bakarsanız geriye kıvrıktır. Bunun adı RAKED WINGTIPtir. ESKI winglet tasarını kanat ucu vorteksini azaltıp %3.5 ile 4.5 arası tasarruf saglarken bu yeni dizayn %5.5 avantaj sağlamaktadır ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
allah nazardan korusun ... milletimize hayırlı olsun ... herşeyin en iyisine layık bir milletiz ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
alllah kanatlarina zaval vermesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000