07 Ocak 2019, Pazartesi 20:27:23

THY'nin Antalya zirvesinde 'prim' beklentisi

THY’de geleneksel hale gelen Antalya zirvesi 16 Ocak’ta gerçekleşecek.
  • Kolay gelsin var mı gelişme sonuç ne cıktı bilgisi olan var mı
  • Neyin kafasını yaşıyorsun sunuz buay 3300almamiz gerekirken vergiye kesilen para 350 elimize geçen para 2980 kargoda çalışan işçi arkadaşlara hakmidir bu yazık bu gelin görün bu kesilen 350en az olan adamlar nasıl gecinsin ikramiye aldık bu ay 725 350lsi vergiye gidiyor hakmidir TGS ÇALIŞAN LARİ 4AYDA BİR ALİYOR VERGİYE KESİLMİYOR YAZİK
  • Kabinde ingilizce seviyesine göre kıdem artışı ve sinyorite sıralaması gelsin. kabinde 5 senedir çalışıp, "is there anything else can i do for you?" demeyi bilmeyenler var.
  • tgs alim var mi?
  • Toplantı gündeminde taşeron düzenlemesi ve hizmet alım sözleşmelerinin gözden geçirilmesini umuyor ve çalışan emekçinin emeğinin karşılığını geçte olsa verilmesini saf duygularla bekliyoruz.2019 un inş hayırlı bereketli bir sene olması dileğiyle.
  • Inşallah bu toplantıda thy teknik bünyesi altinda bulunan taşeron konusu da gündeme gelir
  • Taseronlara kadro istiyoruz.Maaşların insancıl seviyeye çıkarılmasını,ikramiyelerin yarım yamalak değil tam olmasını bekliyoruz. Bu toplantıda hizmet alım sözleşmesini fesih edin.Sizde kurtulun,bizde.
  • Tamam ya bize vermesende olur ikramiyeler 4 bide güzel bi zam kâr payı sende kalsin vallahi
  • İLKER ağa Tgs'yide gör.
  • Müdür zaten 5 kat fazla alıyor çalışanlarından her ay her ay. Bırak şu fırsatı değerlendirip, bir kez de çalışanı düşünün. Tabi paşa gönlünüz istermi bilmem

Türk Hava Yolları'nın (THY) geleneksel hale gelen Antalya zirvesi 16 Ocak’ta gerçekleşecek.

THY’nin bir önceki yılın değerlendirmesini yaparak içinde bulunulan yıla ait hedefleri ortaya koyduğu Antalya zirvesi 16 Ocak’ta yapılacak. Antalya’da bulunan Titanic Otel’de gerçekleşecek zirveye yurtiçi ve yurtdışında görevli müdürler, başkanlar ve genel müdür yardımcıları katılacak.

THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı ile birlikte Genel Müdür Bilal Ekşi’nin de katılacağı zirve öncesinde çalışanların prim beklentisi sürüyor. Önceki yıllarda Antalya’da yapılan zirvede prim kararını açıklayan THY yönetiminin, kar ile kapanması beklenen 2018 yılı dolayısıyla çalışanlara prim verebileceği belirtiliyor.

THY'nin Antalya zirvesinde 'prim' beklentisi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (111)

Ali ~ 3 gün önce
Kolay gelsin var mı gelişme sonuç ne cıktı bilgisi olan var mı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yunus ~ 4 gün önce
Neyin kafasını yaşıyorsun sunuz buay 3300almamiz gerekirken vergiye kesilen para 350 elimize geçen para 2980 kargoda çalışan işçi arkadaşlara hakmidir bu yazık bu gelin görün bu kesilen 350en az olan adamlar nasıl gecinsin ikramiye aldık bu ay 725 350lsi vergiye gidiyor hakmidir TGS ÇALIŞAN LARİ 4AYDA BİR ALİYOR VERGİYE KESİLMİYOR YAZİK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali ~ 3 gün önce
Var mı gelişme prim geliyor mu
TRUTHFUL ATTENDANT ~ 5 gün önce
Kabinde ingilizce seviyesine göre kıdem artışı ve sinyorite sıralaması gelsin. kabinde 5 senedir çalışıp, "is there anything else can i do for you?" demeyi bilmeyenler var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cevaben ~ 4 gün önce
E siz de yanlış yazmışsınız. DynEd skorunuzu merak etmemek mümkün değil.
IST TK ~ 4 gün önce
İnşallah o yazdığınız gibi demiyorlardır. Hem kendiniz bilmiyorsunuz hem de diğer insanları eleştiriyorsunuz...
Komiksin ~ 3 gün önce
Sen ciddi ciddi bu cümleyi kuruyorsan yolcuya direk atsinlar. O ne biçim gramer la:)))
esb ~ 8 gün önce
tgs alim var mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SAF A.Ş. ~ 10 gün önce
Toplantı gündeminde taşeron düzenlemesi ve hizmet alım sözleşmelerinin gözden geçirilmesini umuyor ve çalışan emekçinin emeğinin karşılığını geçte olsa verilmesini saf duygularla bekliyoruz.2019 un inş hayırlı bereketli bir sene olması dileğiyle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Taşeron saf thy teknik ~ 10 gün önce
Inşallah bu toplantıda thy teknik bünyesi altinda bulunan taşeron konusu da gündeme gelir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saf taseron ~ 10 gün önce
Taseronlara kadro istiyoruz.Maaşların insancıl seviyeye çıkarılmasını,ikramiyelerin yarım yamalak değil tam olmasını bekliyoruz. Bu toplantıda hizmet alım sözleşmesini fesih edin.Sizde kurtulun,bizde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Meselaa ~ 11 gün önce
Tamam ya bize vermesende olur ikramiyeler 4 bide güzel bi zam kâr payı sende kalsin vallahi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Esb ~ 11 gün önce
İLKER ağa Tgs'yide gör.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 10 gün önce
Tgs ne alaka? İlker bey sizi neden görsün? Her THY başlığının altında tgs’ye iyileştirme yorumu görüyorum. Siz taşeron bir şirketsiniz ve THY’ye katkınız çok büyük yalnız kendi şirketinizden isteklerinizi THY den istemek saçmalık. Erken kapamalar ne kadar hakkınız ise bu isteklerinizde bir o kadar saçmalık. Bizlerde isteriz bu kadar emek veren bir şirketin personellerine iyileştirme yapmasını yalnız bu sizin iç meseleniz.
ESB2 ~ 10 gün önce
HOCAM TGS thy bağlı kurumsal bir şirket , tabiki thy ilgili kararlarda görüş veya hak isteyecek !
Gelin ~ 11 gün önce
Müdür zaten 5 kat fazla alıyor çalışanlarından her ay her ay. Bırak şu fırsatı değerlendirip, bir kez de çalışanı düşünün. Tabi paşa gönlünüz istermi bilmem

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000